Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Jídlo a pití

S lahví od Blanky Lipinske zazáříte i v nejtemnější chvíli

Limitovaná edice dostupná pouze ve třech zemích světa je tady. Lahev waterdrop® navržená úspěšnou polskou autorkou Blankou Linskou vás může provázet 365 dní v roce a zlepšit váš pitný režim. Černá a bílá varianta představují dvě odlišné stránky ženy, které se vzájemně doplňují a vytváří společně harmonický celek.

Design lahve Princess of Darkness od Blanky Lipińské vystihuje její osobnost. Sama ke spolupráci říká: „Waterdrop je se mnou každý den. Začala jsem bez problémů pít denně 3 – 4 litry vody. Velmi mi pomáhá i lahev, kterou mám stále při sobě. Doposud měly lahve veselý design a neshodovaly se s mou osobností. Ve spolupráci s Waterdrop jsem vytvořila svou vlastní láhev! Je na ní znak slovanského boha podsvětí Velese. Stejný jako na mém tetování na krku. Mám ráda temnotu a tmu, proto jsme edici pojmenovali “Princezna temnoty”. A dvě barvy proto, že bílá a černá jsou symbolem rovnováhy.“

Obě nerezové lahve jsou vyrobené z dvouplášťové nerezové oceli a udrží váš nápoj po 24 hodin studený, pokud potřebujete během dne osvěžit, nebo 12 hodin teplý, abyste si v chladných večerech mohli společně užít procházky městem. O dokonalé uzavření lahve se postará dobře těsnící kovové víčko.

V setu s lahví máte možnost vyzkoušet i výjimečné mikrodrinky s přírodním kofeinem. NERO poskytne správné energetické nakopnutí díky kombinaci guarany, kolového ořechu a aktivního uhlí a nápoj je jako stvořený pro večerní párty. SHIRO s příchutí třešňového květu  a přírodním kofeinem dodá energii do nového dne!

10 % z obratu prodeje lahve Princess of Darkness daruje Waterdrop nadaci Alivia, zaměřené na podporu onkologických pacientů. Volba nadace není náhodná. K prevenci a pravidelným testům na rakovinu děložního čípku vyzývá Blanka ženy i ve své třetí knize, kde hned v úvodu píše: „Rakovina děložního čípku nebolí, zabije vás. Nechte se otestovat, abyste mohli stále žít a užívat si sexu.“

Limitovaná edicie Princess of Darkness od Blanky Lipińské, cena: 919 Kč

Zdroj a foto: Waterdrop 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *