Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Móda

Vyšperkujte si svůj příběh novými způsoby s kolekcí Pandora Moments

Když se jedná o sebevyjádření pomocí stylu, je  základem správná volba. Inovativní nové designy  z kolekce Pandora Moments jsou vyjádřením naprosté svobody – svobody zvolit si svůj vlastní vzhled a sdělit svůj vlastní příběh. 

Nové závěsy na přívěsky, klíčenky, kruhové náušnice  a přívěsky nabízejí svěží způsoby, jak můžete nosit své oblíbené přívěsky a vzít je na úplně nová místa. Stylové designy zhotovené z kovů vysoké kvality, symbolizující značku Pandora, vás vybídnou ke kreativnímu vyzdobení vašich náušnic, klíčů, kabelky, zápěstí nebo opasku podle momentální nálady či k jakékoli příležitosti. 

„S našimi přívěsky a způsoby, jakým je nosíme, zda na zápěstí, na šíji, v uchu nebo jinde, sdělujeme naše  osobní příběhy,“ objasňují Francesco Terzo a A. Filippo Ficarelli, VP kreativní ředitelé společnosti Pandora.  „Tyto nové unikátní styly přinášejí naše přívěsky na  nečekaná místa.“ 

Povzneste svůj pracovní vzhled díky přívěsku připnutému na  kabelku s dalšími přívěsky, které  milujete – vaši dokonalou eleganci tato kombinace oživí špetkou  hravosti. 

Společnost PANDORA navrhuje, vyrábí a prodává ručně zpracovávané šperky zhotovené z vysoce kvalitních materiálu za přijatelné ceny. Šperky značky Pandora se prodávají ve více než 100 zemích prostřednictvím 7400 prodejních míst, včetně více  než 2700 specializovaných obchodů.  

Společnost PANDORA, která sídlí v dánské Kodani, zaměstnává 28 000 lidí po celém světě a své šperky vyrábí ve dvou závodech v Thajsku. Tyto závody mají certifikaci LEED a využívají především recyklované stříbro a zlato. Společnost má v plánu stát se do  roku 2025 uhlíkově neutrální a připojila se k iniciativě Science Based Targets (Cíle založené na vědeckých poznatcích) s cílem snížit své emise v celém svém hodnotovém řetězci. Pandora je kotovaná na kodaňské burze Nasdaq v Dánsku a její tržby v roce 2019  dosáhly 21,9 miliardy dánských korun (2,9 miliardy €).

Zdroj a foto: Pandora,#Somethingaboutyou,#PandoraMoments 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *