Pošumavská módní značka ONE VILLAGE chystá první velkou módní přehlídku

Česká značka z Pošumaví ONE VILLAGE tvořící své modely dle zásad udržitelnosti právě připravuje novou kolekci, kterou předvede svým zákaznicím ve formě módní přehlídky. Jako tradičně se mohou fanynky ONE VILLAGE těšit na minimalistické modely vhodné pro všechny aktivní ženy různých typů postav. Oblečení značky ONE VILLAGE obléká zákaznice až do velikosti 46, a proto se i na mole představí modelky různých konfekčních velikostí v čele s přední českou plus size modelkou Natálií Debnárovou. Mezi předváděnými modely bude například velice univerzální kardigan z biobavlny s certifikátem GOTS.

Nová kolekce ONE VILLAGE bude uvedena 25. září 2021 v 19:30 na fashion show v rámci Píseckého víkendu módy a designu v divadle Fráni Šrámka v jihočeském Písku. Cílem Píseckého víkendu módy a designu je podpořit české módní značky a nabídnout prostor pro prezentaci jak zavedeným designérům, tak začínajícím značkám s nesporným potenciálem. A ten ve ONE VILLAGE bezesporu mají.

Cena vstupenek na módní přehlídku je 250 Kč v předprodeji a 350 Kč na místě.

Prodejní cena kardiganu je 2400 Kč.

Zdroj a foto: www.onevilllage.cz a Písecký víkend módy a designu ~ módní přehlídka – program a vstupenky online | Centrum kultury města Písek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.