Dana Morávková: Kabelky mě přes lockdown držely v dobré náladě

Herečka Dana Morávková prožívá šťastné období, může se konečně věnovat naplno práci, která ji naplňuje, na sociálních sítích fanoušky těší velkou aktivitou a humorem. Dana zkrátka zraje jako víno a je vzorem pro tisíce žen a optimismus neztrácela ani během lockdownu.

„Je pravda, že jsem musela být víc doma, protože byla zavřená divadla a manžel taky, jelikož nemohl mít koncerty, ale oba máme i jiné aktivity, takže Petr doma skládal a já točila a chodila na dabing,“ vypráví. Když přijde těžké období, je podle Dany hlavní si najít činnost, která člověka baví a zapomene na svět kolem. „Během toho nejtvrdšího lockdownu jsem vymýšlela nové koncepty a návrhy kabelek. Jakmile to bylo možné, vyrazila jsem do továrny v Třebechovicích pod Orebem, kde jsme pokračovali výběrem materiálu a tvorbou vzorků.“

Dalo by se nadsázkou říct, že herečce lockdown prospěl, jelikož na začátku září představila rovnou dvě kolekce luxusních kabelek, které již při jejich představení sklízely od zákaznic a kolegyň obrovskou chválu. Akcí provázela modelka a podnikatelka Romana Pavelková, která by se mohla směle korunovat jako největší milovnicí ručně vyráběných kabelek: „Aktuálně mám asi 20 kousků, ale byly doby, kdy jsem jich měla mnohem víc. Tento podzim budu tvář nové kolekce klasické Elegy, takže je možné, že se jejich počet zase trochu zvedne,“ vypráví usměvavá zrzka.

„Já nosím téměř výhradně batohy, od Elegy mám jeden, který je můj nejoblíbenější. Když ale vidím tyhle krásné kabelky, vypadá to, že se brzy přeorientuji,“ směje se Ivana Jirešová. Holčičí den si na křest přišla udělat i Iveta Vítová s dcerkou: „tohle je vlastně moje první akce od porodu Matěje a musím říct, že to bylo logisticky hodně náročné. Slíbila jsem ale Anetce, že si uděláme dámskou jízdu a tohle byla skvělá příležitost.“

Holčicí odpoledne nesmělo ujít ani dlouholetým přítelkyním Dany Morávkové Ivě Hüttnerové a Daně Batulkové, nastávající mamince Michaele Noskové a půvabná „zprávařka“ Sandra Pospíšilová.

Zdroj a foto: Elega.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.