Nepropustné menstruační plavky Modibodi – ano, dámy, během menstruace se dá konečně plavat i bez tamponů nebo kalíšku!

Letní sezóna pomalu končí, ale koupání naštěstí není závislé jen na letním slunci. Plavání je oblíbenou aktivitou po celý rok a pro ženy během menstruace se jako řešení doposud nabízelo použití tamponu. Australská ekologická značka Modibodi nabízí ve svém novém českém e-shopu kromě menstruačního prádla i speciální kolekci menstruačních nepropustných plavek. V aktuální nabídce e-shopu jsou dva modely jednodílných plavek a univerzální spodní díl bikin. Ten si mohou ženy kombinovat s horním dílem svých běžných plavek.

Modibodi chce dopřát ženám pohodlí za všech okolností a kolekcí plavek reagovala na skutečnost, že zdaleka ne každé ženě tampony nebo kalíšek vyhovují. Plavky Modibodi mají v oblasti klínu speciální, zvenčí neviditelnou třívrstvou “vložku”, která absorbuje menstruační krvácení a nepropustí ho dál. Použitá unikátní technologie je tak tenká a diskrétní, že menstruační plavky vypadají jako zcela normální plavky. Savost plavek Modibodi se dá srovnat se savostí dvou tamponů, což odpovídá slabému až středně silnému krvácení.

Menstruační plavky Modibody jsou vyrobeny z příjemného funkčního materiálu, který rychle schne. Mají UV filtr (UV50+) a odolají i vodě ošetřené chlorem, což maximalizuje jejich dlouhou životnost.

Cena: jednodílné plavky od 1890,- Kč, spodní díl bikin 890,- Kč

O značce Modibodi
Modibodi je proslulá australská značka menstruačních kalhotek, plavek a nepropustného prádla pro ženy i dívky. Od založení v roce 2013 patří mezi nejvýznamnější výrobce ekologického menstruačního prádla s certifikací Oeko-tex®. Pro vlastní unikátní patentovanou nepropustnou technologii Modifier je typické použití australské merino vlny v savé vrstvě. Největší předností této značky je rozmanitost nabídky co se týče střihů, barev, designových stylů i velikostí včetně škály podle intenzity savosti. Kromě klasických menstruačních kalhotek má také řadu ModibodiRED pro teenagerky. Celosvětově se značka Modibodi prosadila mimo jiné i díky speciální kolekcí nepropustných menstruačních plavek. Modibodi vyrábí také speciální prádlo pro kojící maminky nebo sportovní prádlo, které pomáhá při pocení. Modibodi se řídí přísnými ekologickými standardy a obchodními principy fair trade. Fotky produktů značky Modibodi zobrazují přirozenou krásu žen a zásadně nejsou upravovány. Další zajímavostí filozofie Modibodi je osvěta tématu inkontinence a otevřené propagování využití produktů při problémech s inkontinencí v jakémkoliv věku.

Zdroj a foto: https://www.modibodi.cz/plavky/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.