Posilujte imunitu s bezlihovými tinkturami od Green idea

S klesajícími teplotami stoupá počet těch, kteří bojují s nachlazením či virózou. Posilování imunity by proto v podzimním a zimním období mělo být o stupeň intenzivnější než po zbytek roku. Zajímavým doplňkem stravy působícím na naši obranyschopnost jsou nové bezlihové tinktury od české značky Green idea. Díky nulovému obsahu etanolu jsou vhodné i pro děti a všechny, kteří se lihu ze zdravotních důvodů vyhýbají. Zkuste oblíbenou echinaceu nebo grapefruit, které jsou volbou č. 1 díky svým antimikrobiálním a posilujícím účinkům.

Alternativa pro děti i abstinenty
Bylinné tinktury jsou už stovky let používány pro posílení organismu a řešení různých zdravotních problémů. Běžně jsou rostliny nebo jejich části nakládány do lihu, v němž se z nich uvolňují aktivní látky. Pokud se však někdo vyhýbá příjmu etanolu, musí hledat alternativu jinde. Proto značka Green Idea přichází na podzim s novými bezlihovými tinkturami. „Lidí, kteří se vyhýbají etanolu, je v naší společnosti dost. Ať už z abstinenčního přesvědčení, kvůli zdraví nebo proto, že se jedná o děti, jejichž rodiče chtějí posílit imunitu svých potomků přírodní cestou. Nejen pro ně jsme připravili bezlihové tinktury, během jejichž výroby jsou byliny zpracovávány unikátní technologií za použití standardizovaných extraktů. Výhodou je nulová toxicita na náš organismus oproti klasickému lihu, který nepříznivě působí na játra i nervovou soustavu. Účinnost bezlihových tinktur zůstává stejná. Jako bonus jsou tinktury s glycerolem příjemně nasládlé, takže se hodí pro děti také po chuťové stránce,“ vysvětluje MVDr. Jiří Pantůček, zakladatel značky Green idea.

Tinktury pro podporu imunity
Na podporu imunitu vyzkoušejte tinktury z grapefruitu a třapatky neboli echinacey. Ta má silné antioxidační účinky a obsahuje vysoké množství vitaminu C. Obzvláště její kořen je bohatý na účinné látky, které příznivě ovlivňují dýchací a močové cesty a podporují imunitu. U semínek z grapefruitu zase byly pozorovány silné antimikrobiální, antivirové a protiplísňové účinky. Výtažek z grepových semínek posiluje organismus, proto se jeho používání doporučuje zejména během sezóny respiračních onemocnění.

Bezlihová tinktura z grapefruitu, Green idea, doplněk stravy, prodává topvet.cz 100 ml za 148 Kč
Grapefruitová semena obsahují látky, které bojují proti mikrobům, plísním, některým virům a podporují přirozenou obranyschopnost těla. Vyzkoušejte jejich účinky v doplňku stravy od Green Idea, bezlihové tinktuře z grapefruitu. Složení bez etanolu ocení zastánci zdravého životního stylu i rodiče dětí.

Bezlihová tinktura z třapatky, Green idea, doplněk stravy, prodává topvet.cz 100 ml za 148 Kč
Podpořte svoji imunitu s třapatkou! Kořen této rostliny, jinak nazývané echinacea, obsahuje vysokou koncentraci látek, které přispívají ke zdravému dýchacímu a močovému ústrojí a podporují celkovou obranyschopnost. Doplněk stravy Green idea, bezlihová tinktura z třapatky, je díky 0% obsahu etanolu vhodná na posílení imunity dětí, sportovců či abstinentů.

Značka Green idea se zrodila z touhy a nadšení čerpat léčivou sílu z rostlin. Vznikla po dlouholetém působení a výzkumu společnosti Topvet vyrábějící přírodní kosmetiku, doplňky stravy a tinktury. Značka Green idea je prémiovou řadou české společnosti Topvet, za níž stojí rodinná tradice již od roku 1990. Přípravky splňují přísná kritéria bio kosmetiky, neobsahují ropné deriváty, syntetická barviva, parfémy, konzervanty a živočišné látky.

Zdroj a foto: Topvet

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.