Skandální milostný trojúhelník, láska bez zábran i super koncert v novém díle Pana profesora

Stačí jedna vášnivá noc se sexy matkou, kterou sbalí na rodičovském sdružení, a rázem je z toho prvotřídní skandál. Marek totiž nechtěně zaloví v cizím rybníčku, navíc takovém, že i jemu dojde humor. K tomu pořádný výbuch nejen ve školní laboratoři, ale také tělocvičně, kdy vše praskne před šokovanými rodiči, studenty i kolegy…

S jakými následky?
Den otevřených dveří – každoroční postrach ředitele gymnázia (Martin Pechlát) i všech kantorů na škole. Tahle prestižní akce se totiž pokaždé zvrtne a skončí pořádným malérem. Přestože se tentokrát zdá, že vše proběhne naprosto hladce, neboť DOD vezme do svých rukou zodpovědná Karolína Beránková (Beáta Kaňoková), díky Marku Vlčkovi (Vojtěch Dyk) a jeho studentům to záhy začne zavánět megaprůšvihem nikoliv roku, ale rovnou celé dekády.

Stačí, aby Marek skončil v posteli s další sexy kočkou (Jana Stryková), ze které se ráno vyklube máma jeho studenta Patrika (Denis Šafařík). Ke vší smůle je právě do téhle femme fatale zamilovaný i Patrikův největší kámoš a druhý pilíř jejich společné kapely Tommy (Filip F. Červenka), který o svou lásku bojuje s náruživostí i urputností odpovídající jeho věku.

Přestože se snaží všichni všechno utajit, románky i osudová zamilovanost se provalí dříve, než by kdokoliv čekal. Navíc se tohle všechno stane během příprav a samotného průběhu Dne otevřených dveří, který se Karolíně tak trochu vymkne z rukou. Totiž, aniž by to tušila, studenti se rozhodnou lehce vytunit nealko koktejly pro rodiče a spolužáky něčím ostřejším. Katastrofa dokonána!

A tady už nastupuje Marek Vlček se svým nečekaným řešením, aby se zachránilo, co se ještě zachránit dá. Třeba i improvizovaným koncertem, během kterého se ocitne na podiu v roli zpěváka a střihne si Šrouby do hlavy od Lucie. Jak se situace vyhrotí v tohle prapodivném milostném trojúhelníku? A co to udělá se vztahy ve škole?

Čtvrtou epizodu Pana profesora vysílá TV Nova ve čtvrtek 23. září od 20:20 hod.

Už nyní je ke zhlédnutí na Voyo.

Zdroj a foto: TV Nova

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.