Zářivě čisté nádobí s novými prémiovými kapslemi Somat Excellence 4v1

Všichni tak trochu automaticky očekáváme, že z myčky na náš stůl pokaždé poputuje dokonale umyté nádobí bez šmouh a nečistot. Pro dosažení požadovaného výsledku je, ale potřeba zvolit kvalitní a spolehlivý prostředek do myčky. Ideálně takový, který důkladně umyje špinavé nádobí, zbaví ho zbytků jídla, zajistí zářivý lesk a zároveň se postará i o myčku nádobí

O tom, že myčka nádobí je velkým pomocníkem, který šetří vodu, energii a zejména čas, nemusíme dlouze hovořit. Nicméně k tomu, abyste z ní vyndali pokaždé zářivě čisté nádobí je důležité nejen správně rozložit nádobí a příbory, zvolit patřičný mycí program, ale i použít vhodný mycí prostředek.

Nové prémiové multifunkční kapsle Somat Excellence 4v1 v sobě kombinují prášek s aktivním kyslíkem a tři unikátní tuhé gely. Díky této jedinečné kombinaci poskytují hned čtyři funkce najednou – hloubkové čištění připálenin, dokonalý lesk, ochranu delikátního nádobí a péči o vaši myčku.

Neztrácejte čas leštěním talířů, příborů a skleniček. Už žádné zbytky jídla a skvrny z vody vás nepřekvapí, protože kapsle Somat Excellence 4v1 účinně odstraňují i ty nejodolnější připáleniny a mastnotu. Kapsle jsou vyrobeny z exkluzivní kombinace pevných gelů a prášku s aktivním kyslíkem.

Speciálně vyvinutá receptura chrání skleněné nádobí a talíře, jelikož obsahuje octan zinečnatý. Ten chrání nádobí, odstraňuje skvrny z vody a pomáhá předcházet tvorbě nežádoucí rzi. Somat Excellence 4v1 kapsle do myčky nádobí jsou vhodné pro všechny talíře, sklenice, hrnky, lahve, hrnce, plasty a pánve vhodné do myčky. Somat Excellence 4in1 je obohacen o unikátní kombinaci ochranných ingrediencí, které chrání nejen nádobí, ale i vaši myčku.

Kapsle se jednoduše používají, zvládne to každý člen domácnosti. Stačí naplnit myčku nádobím a kapsli Somat Excellence 4v1, kterou nemusíte rozbalovat, protože je její fólie rozpustná ve vodě, vložit do dávkovače, nebo položit na dno myčky a spustit mycí program. Z myčky poté vyndáte zářivě čisté nádobí.

Nové kapsle Somat Excellence 4v1 jsou k dostání v běžné maloobchodní síti s doporučenou maloobchodní cenou 359,90 Kč (XL balení), 399 Kč (XXL balení), 499 Kč (MEGA balení) a 599 Kč (GIGA balení).

Zdroj a foto: www.henkel.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.