S Boltem může být každý admirál: Platforma umožňuje provozovat celou flotilu a láká na bonusy

Platforma Bolt zavádí nové výhody pro svoje partnerské řidiče, které tím také motivuje, aby zakládali vlastní flotily pěti a více řidičů. Služba jim nejnověji nabízí výrazně zlevněné tankování v síti čerpacích stanic Benzina ORLEN.

Partnerští řidiči či řidičky platformy Bolt mohou využívat výrazně zlevněná mobilní data od Vodafone a O2, a nově také tankovat na čerpacích stanicích Benzina s několika korunovou slevou na každý litr paliva. Mezi další výhody spolupráce s platformou Bolt patří bonus pro novopečené partnerské řidiče, kteří “na rozjezd” obdrží 25 tisíc korun. A kdo z řidičů si na bok vozu nechá nalepit logo Bolt, tomu služba vrátí část poplatku za užívání aplikace na základě týdenního počtu absolvovaných jízd.

Tyto benefity i obecné výhody aplikace Bolt přitom lze využívat také v týmu, a to bez ohledu na to, kolik má k dispozici vozidel. Pokud se totiž sejde pět a více řidičů, mohou se střídat třeba i v jediném autě. A pokud chtějí jezdit častěji, než co umožňuje počet vozidel, která mají společně k dispozici, platforma Bolt je propojí s jinou partnerskou flotilou. Zájemci o práci partnerského řidiče Boltu se mohou snadno registrovat buď přímo v aplikaci Bolt nebo přes web s následným vyplněním stručného formuláře. Stačí si vyřídit průkaz řidiče taxislužby, takzvanou žlutou kartu, kterou si lze nechat vystavit na kterémkoliv dopravním úřadu obce s rozšířenou působností či magistrátu bez nutnosti skládat jakékoliv zkoušky.

„Krátce poté, co se manžel stal řidičem, v té době ještě platformy Taxify, jsem se dozvěděla o možnosti založit si na této platformě vlastní flotilu. Dala jsem dohromady pár lidí, kamarádů a rozjela tím vlastní podnikání. Dnes se starám převážně o administrativu s vedením flotily spojenou, zatímco manžel a kluci v kanceláří mají na starosti komunikaci s novými, či stávajícími řidiči a kurýry, a rovněž se starají o fungování autopůjčovny. Řídit partnerskou flotilu Bolt je snadné, řidičské výdělky a statistiky lze jednoduše sledovat ve flotilovém portálu, stejně jako přidávat nové řidiče a další vozidla,“ vysvětluje Petra, manažerka partnerské flotily Bolt.

Zájemci o práci partnerského řidiče nebo řidičky Boltu se mohou registrovat zde, a přihlásit do aplikace celou flotilu řidičů je možné na tomto odkazu.

Zdroj a foto: Bolt

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.