Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

CelebrityZábava

Kruté pravdy a boj o život v Panu profesorovi. Na co je i Marek Vlček krátký?

Co může ranit víc než holá pravda, kterou si sami nechceme přiznat a před níž utíkáme? Jeden zásah přímo do srdce tentokrát schytá také Marek Vlček, hlavní postava seriálu TV Nova Pan profesor, který si obvykle dovede udržet potřebný nadhled. Co i jeho srazí na kolena? S kým si překvapivě padne do noty? A kdo bude bojovat o život?

Frajírci, kteří si myslí, že si mohou díky rodičům všechno koupit a že si z nich všichni sednou na zadek, se najdou na každé škole, i na té Markově (Vojtěch Dyk). Zatímco ředitel Král (Martin Pechlát) přivírá v případě Davida (Adam Langer) obě oči, neboť škola pravidelně dostává štědré finanční dary od jeho otce (Vasil Fridrich), Marek Vlček se jen tak koupit nenechá. David ho štve jako málokdo, je sice dostatečně inteligentní, aby učivo na gymnáziu s přehledem zvládal, ale bohužel i neskutečně líný, takže podvádění při písemkách je u něj na denním pořádku, pokud na ně vůbec dorazí.

Přestože se zdá, že David má cestu životem vydlážděnou otcovými penězi, vše se změní ve chvíli, kdy zjistí, že se mu všechny jistoty zhroutily jako domeček z karet. Jedinou oporu najde v Markovi, který znovu nasadí vlastní krk, aby ho vytáhl z obrovského průšvihu. Ovšem jsou věci, na které je i Marek krátký. Jakou bitvu si musí David vybojovat sám?

Marek však neřeší jen Davida. V centru jeho zájmu je i nadále nová kolegyně Karolína Beránková (Beáta Kaňoková), kterou čekají náročné dny. Přijede za ní totiž její přísná a sarkastická matka, která ráda dává svému okolí najevo, že je něco víc. Opravdu to tak je? Proč z ní mají Karolína i její přítel Viktor takové nervy, že se jí snaží vyhýbat, jak jen to jde? A jaký šok tato ředitelka soukromého gymnázia v Hradci Králové zažije, když se od dcery dozví překvapivé novinky?

Pátou epizodu seriálu Pan profesor, ve které nechybí humor, napětí i dojemné scény, vysílá TV Nova ve čtvrtek 30. září od 20:20 hod. Diváci se na ni mohou podívat již nyní na Voyo.

Foto: TV Nova

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *