Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Zábava

Animovaný říjen: televize Kuki nabízí stanici Cartoon Network HD na měsíc zdarma

Internetová televize Kuki přináší stanici Cartoon Network HD na celý měsíc všem svým klientům zdarma. Program s bohatým výběrem dětských animovaných pořadů vysílaných jak v češtině, tak angličtině mohou nyní do své programové skladby navolit všichni diváci. Další říjnovou novinkou je pak zařazení nově vzniklého kanálu Nova Lady HD cílícího na ženské publikum.

Stanice Cartoon Network HD, která 1. října oslaví 29 let existence, vysílá široké spektrum animovaných pořadů pro děti ve věku 7–14 let s důrazem na zahraniční animovanou tvorbu. Nezapomíná ani na předškolní diváky, kterým je věnován celý ranní vysílací blok. „Stanice Cartoon Network je pilířem animované zábavy, která dětem za svou existenci přinesla desítky ikonických pořadů, které hltají děti po celém světě. V televizi Kuki má proto pevné místo. Vysílá navíc paralelně v češtině i angličtině, a tak může kromě zábavy sloužit i k hravé výuce cizího jazyka,“ říká Lukáš Pazourek, marketingový ředitel Kuki. 

Nejedná se však o jedinou programovou změnu měsíce října. V průběhu měsíce se mohou diváci v rámci všech tarifů těšit na zařazení nové stanice rodiny Nova s názvem Nova Lady HD, která míří na ženské publikum. Změnou pak prošla stanice Nova 2 HD, kterou diváci Kuki najdou nově pod názvem Nova Fun HD. Program chce společně s novým názvem přinést větší důraz na zábavní a komediální tvorbu. Z volitelné nabídky kanálů Kuki pak vypadává módní stanice FashionBox HD.

Zdroj a foto: Kuki

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *