Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Jídlo a pití

Mezinárodní den kávy: Emirates každý rok připraví téměř 28 milionů šálků kávy

Milovníci kávy, kteří cestují s Emirates ve First a Business Class, se mohou nyní těšit na osvěžující nápoj v podobě ledové kávy přímo na palubě letadla – do nabídky je nově zařazeno klasické ledové Americano nebo hříšně dobré Affogato.

Affogato je oblíbený italský dezert, který se připravuje z vanilkové zmrzliny zalité horkým shotem espressa.

Emirates v rámci své globální sítě připraví v průměru téměř 28 milionů šálků kávy každý rok, společnost se tak stává jednou z nejrušnějších kaváren na světě, která se nachází ve výšce více než 12 kilometrů nad zemí. Nová nabídka je představena při příležitosti Mezinárodního dne kávy, který připadá na 1. října.

Káva patří mezi nejpopulárnější nápoj na světě, to platí také o palubách letadel Emirates na všech linkách a v rámci všech trhů. Zákazníci letecké společnosti si často objednávají kávu, když potřebují životabudič během letu, nebo si ji chtějí vychutnat jako finální tečku k dobrému jídlu či jako nápoj k sušenkách a dalšímu občerstvení při sledování filmů a jiných programů, které nabízí zábavní systém Emirates ice v rámci svých 4 500 kanálů.

Pro cestující ve First a Bussiness Class má Emirates připravenou bohatou a čerstvě uvařenou kávu, včetně espressa, cappuccina, a to také ve variaci bez kofeinu. Kromě širokého výběru aromatických kávových směsí s různými chuťovými charakteristikami si mohou zákazníci ve First Class vychutnat také prvotřídní nabídku arabské kávy společně s luxusním výběrem vynikajících datlí.

Pro více informací o rozšířené nápojové nabídce na palubách letadel Emirates navštivte tyto webové stránky.

Zdroj a foto: Emirates

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *