Dýňové slavnosti v Levandulovém údolí v Chodouni pro celou rodinu

O víkendu 9. – 10. října 2021 od 10:00 – 18:00 se v Levandulovém údolí v Chodouni konají dýňové slavnosti pro celou rodinu. Těšit se můžete na speciality z této tradiční podzimní zeleniny (koláče, buchty, dorty), veggie burgery, dobroty z masa pocházejícího z volných chovů, levandulové a bombardino mascarpone, levandulový svařák, mojito, speciální čaje a drinky z organických čajových lístků a bylin. Chybět nebudou ani oblíbené dýňové dílny nebo procházka s kvízy a hádankami.

Levandulové údolí v Chodouni se mění v celoroční areál
Vzhledem k rostoucí oblíbenosti a četným dotazům návštěvníkům zahajuje Levandulové údolí ve středočeské obci Chodouň celoroční víkendový provoz. Návštěvníci a milovníci čisté přírody se mohou pravidelně těšit na zajímavý program a dobroty z produktů z volných chovů, zahrad a farem také o státních svátcích a prázdninách. Na víkendové programy není třeba se objednávat a neplatí se zde vstupné.

„Můžete se poradit s našimi terapeuty, zahrát si na našich stezkách pro dospělé, projít se mezi BIO levandulovými poli, po vápencových mořích nebo v našem BIO sadu. Nebo si stačí jen objednat v naší restauraci levandulové mojito či prosecco, teplý BIO čaj či skvělou kávu  – ať už levandulovou, nebo tu z pražírny,“ říká Helena Neumannová, majitelka a zakladatelka Levandulového údolí.

Zdroj a foto: www.levanduloveudoli.cz      

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.