Levi’s® partnerem Diploma Selection na Designblok 2021

Mezinárodní soutěž mladých talentů Diploma Selection letos podpoří Levi’s® ve formě speciální ceny pro vítěze nejlepšího produktového designu i módy. Současně Levi’s® představuje vlastní ocenění, které dá vítězi možnost se podílet na vlastní upcyklované kapsulové kolekci pod značkou Levi’s®. Tato spolupráce jde ruku v ruce s dlouhodobým záměrem Levi’s® podporovat mladé talenty a zdůrazňovat důležitost upcyklované a udržitelné módy.

  • Winner Diploma Selection Product design category & Winner Diploma Selection Fashion design category – Levi’s® rozdá finanční ocenění hlavním vítězům v obou kategoriích
  • Special Price Diploma Selection Product design category by Levi’s® & Special Price Diploma Selection Fashion design category by Levi’s® – dva finalisté navrhnou pro Levi’s® upcyklovanou kapsulovou kolekci a vytvoří originální instalaci v obchodě Na Příkopech
  • Instalace Štěstí v Gabriel Loci – návštěvníci Designbloku 2021 rozhodnou o tématech kolekce spojováním slov, které pro ně osobně znamenají štěstí
  • Instagram soutěž – fanoušci mohou tipovat vítěze a vyhrát ikonické Levi’s® 501 jeans

Po předešlé kampani Buy Better Wear Longer, se kterou Levi’s® chtěl upozornit na možnosti udržitelné módy, pokračuje značka ve stejném duchu i ve spojení s Designblokem. Spolupráce ctí stejné hodnoty – tematizování upcyklování staršího oblečení a vyzdvižení udržitelnosti nad rychlou trendovostí. A kde jinde hledat spojence pro prosazování těchto dvou zásadních pilířů budoucnosti módy než mezi mladými talenty, kteří tuto budoucnost budou tvořit. Levi’s® jim nabízí možnost ji vytvořit společně.

Diploma Selection představí na Designbloku 2021 celkem 15 nejlepších prací v oblasti produktového designu a 15 módních kolekcí ze 143 přihlášených diplomových prací z 38 škol a 16 evropských zemí. Pro mladé talenty jde často o první možnost se představit na mezinárodní scéně. Nově získají oba vítězové z hlavních dvou kategorií – nejlepší módní design a nejlepší produktový design – finanční odměnu od Levi’s® v hodnotě 1000 Euro pro každého.

Kromě těchto finančních cen získají dva finalisté ještě speciální cenu – Special Price Diploma Selection Product design category by Levi’s® & Special Price Diploma Selection Fashion design category, díky které budou mít jedinečnou možnost vytvořit upcyklovanou kolekci oblečení a podílet se na jedinečné instalaci v obchodě Na Příkopech. Bez ohledu na absolutní vítěze Diploma Selection, budou vybráni dva z každé kategorie, kteří zanechají v Levi’s® svůj otisk.

Touto cenou Levi’s® pokračuje v podpoře mladých talentů a stává se partnerem i české designérské scény včetně návštěvníků, kterým nabídne úžasnou možnost, jak se poodle na něčem novém. V rámci Designbloku 2021 bude k shlédnutí  v Gabriel Loci speciální Levis® instalace, která interaktivně zapojí návštěvníky do letošního téma celého veletrhu, kterým je štěstí. Z řady slovních spojení zvýrazněních na stěně si bude moct každý vybrat 5, které vlastnoručně propojí. Pět nejčastějších slovních spojení bude tématem budoucí upcyklované kapsulové kolekce a její prezentace skrze speciální instalace přímo v obchodě.

Pro fanoušky Levi’s® na sociálních sítích je současně připravená i možnost soutěžit na Instagramovém účtu Levi’s® Česko. Tam budou postupně představeni všichni finalisté Diploma Selection a každý si může tipnout vítěze. Mezi ty, kteří si tipnou správně vylosujeme jednoho vítěze ikonických Levi’s® 501 džínsů.

Levi’s® na Designblok 2021 je ideálním propojením nadčasového designu a lokálních talentů a budoucích designérů a návrhářů. První ročník z mnoha.

O značce Levi
Značka Levi’s® vystihuje klasický americký styl s typickou nenuceností. Od svého založení v roce 1873 jsou Levi’s džíny jedním z nejvíce charakteristických kusů oděvu na celém světě, která vychází ze zkušenosti a věrnosti celých generací. Do dnešních dní se portfolio značky Levi’s® neustále rozrůstá, díky neúnavné touze objevovat nové inovace a být vůdčí silou v módním průmyslu. Naše přední škála oblečení z džínoviny a doplňků je k mání ve více než 110 zemí světa, která umožňuje obrovskému množství lidí vyjádřit svůj osobní styl skrze naše oblečení. pro více informací o značce Levi’s®, produktech a obchodech prosím navštivte stránku levi.com.

O Levi Strauss & Co.:
Levi Strauss & Co. je jedním z největších výrobců oblečení a globální lídr, co se týče oblečení z džínoviny. Navrhuje a uvádí na trh džíny, oblečení na volný čas a související doplňky pro muže, ženy a děti po značkami Levi’s®, Dockers®, Signature by Levi Strauss & Co.™ a Denizen®. Tyto produkty jsou prodávány ve více než 110 zemích světa skrze síť řetězců, kamenných obchodů, online e-shopů včetně globálního otisku přibližně 3 000 maloobchodů a obchodních domů. Hodnota Levi Straus & Co.’s  byla v roce 2018 vyčíslena na 5, 6 miliard dolarů. Pro více informací navštivte stránku to http://levistrauss.com

Zdroj a foto: http://levistrauss.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.