Herbalife Nutrition uvádí nový produkt Veganský Protein Drink Mix

Nalaďte se do náročného dne s novinkou v podobě proteinového nápoje od Herbalife Nutrition s názvem Veganský Protein Drink Mix (PDM). Sám o sobě poslouží jako chutný veganský nápoj plný bílkovin nebo jej můžete zkombinovat s výživovým koktejlem Formula 1 od Herbalife Nutrition.

Veganský Protein Drink Mix obsahuje 15 g bílkovin v jedné porci a má příjemnou vanilkovou příchuť. Přidáním do koktejlu Formula 1 zajistí nejen přísun bílkovin, ale také krémovou konzistenci. Stačí smíchat dvě odměrky veganského PDM a dvě odměrky oblíbené příchutě koktejlu Formula 1 a směs dobře rozmíchat v 300 ml vody.

Tento produkt je vhodný jak pro vegany, tak pro ty, kteří by rádi do svého jídelníčku zařadili více rostlinné stravy. V obou případech je zásadní dbát na správný poměr živin. Veganský PDM obsahuje vedle bílkovin také 22 vitaminů a minerálů, včetně vápníku nebo vitamínů B12 a D. Ve složení nenajdeme žádný lepek ani cukr, produkt je slazený z přírodních zdrojů, konkrétně výtažkem z listů stévie.

„Jsme velice rádi, že jsme mohli naši řadu veganských produktů rozšířit o novinku v podobě Veganského Protein Drink Mix a reagovat tak na větší zájem českých spotřebitelů o rostlinnou stravu. Zákazníci mohou tento produkt vyzkoušet v kombinaci s koktejlem Formula 1 nebo samostatně,“ řekla k uvedení Milena Paluchowska, oblastní manažerka pro Českou republiku a Slovensko.

A to není vše. Veganský produkt PDM můžete využít díky jemné vanilkové chuti do celé řady pokrmů, ať už se jedná o vafle, pralinky, dorty nebo snídaňové záviny. Pro inspiraci na chutné recepty navštivte webové stránky Herbalife Nutrition.

Zdroj a foto: Herbalife Nutrition

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.