Nová klinika estetické chirurgie Art Ethic

Nově otevřená klinika estetické chirurgie Art Ethic láká k návštěvě. Kliniku založili dva respektovaní a zkušení plastičtí chirurgové MUDr. Martin Molitor a MUDr. Issam Al Awa. Jejich cílem je vybudovat přední kliniku estetické chirurgie na českém trhu.

MUDr. Martin Molitor, Ph.D. MBA je jedním z předních českých plastických chirurgů, který za svou více než pětadvacetiletou praxi prošel řadou klinik, kde se vedle estetických zákroků specializoval převážně na rekonstrukční výkony v oblasti hlavy a krku, rekonstrukce ruky a mikrochirurgické rekonstrukce. Dnes kromě své soukromé praxe v rámci Art Ethic působí jako přednosta Kliniky plastické chirurgie Fakultní nemocnice na Bulovce i jako pedagog na 1. lékařské fakultě Univerzity Karlovy. MUDr. MUDr. Isaam Al Awa je zkušeným plastickým chirurgem s dvacetiletou praxí, který své praktické zkušenosti získával na četných klinikách i zahraničních stážích. Je členem České, Řecké a Syrské lékařské komory a České lékařské společnosti Jana Evangelisty, Purkyně v oboru plastická chirurgie.

Oba lékaři se rozhodli udělat velký krok ve své kariéře a založili kliniku, která bude těsně propojovat chirurgickou praxi s uměleckým přístupem a tradičními etickými principy medicíny.  Název je tvořen ze dvou pojmů vyjadřujících základní principy plastické chirurgie – umění léčit a tvořit krásu, a přitom zůstat věrni etickým zásadám medicíny.

Klinika Art Ethic poskytuje služby ženám i mužům, kteří chtějí vypadat lépe a mladistvěji, zvýšit si sebevědomí a podtrhnout svoji osobnost. Tým kliniky pokrývá kompletní pole plastické, rekonstrukční i estetické chirurgie. Zajišťují se zde veškeré operace prsou, břicha i obličeje a samozřejmě liposukce. Oba zakladatelé se specializují i na oblast rekonstrukční, mikrochirurgii a chirurgii ruky. Jako doplňkové služby klinika nabízí kompletní spektrum operací estetické chirurgie, miniinvazivní ošetření v rámci korektivní dermatologie a estetické medicíny.

Foto: archiv

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.