Pandora uvádí nový limitovaný přívěsek na podporu UNICEF

Společnost Pandora uvádí visací přívěsek „Dreams of the Future  Crayon“. Tento přívěsek je pokračováním iniciativy Charms for Change  (Přívěsky pro změnu) na podporu UNICEF a jeho posláním je pomoci  zajistit dětem celého světa jasnější budoucnost. 

Společnost Pandora oslavuje u příležitosti Světového dne dětí 20. listopadu  možnost, jak by se děti celého světa mohly spojit, aby si vzájemně splnily své  sny a naděje do budoucna. Visací přívěsek „Dreams of the Future Crayon“ byl  navržen se záměrem zobrazit duši dnešních dětí reprezentovanou barevným  světem plným příležitostí k sebevyjádření a přístupu ke kvalitnímu vzdělání. 

Téměř 200 dětí z organizace Pandora bylo vyzváno, aby nakreslily své  představy, jak by podle nich měla vypadat budoucnost, což společně  inspirovalo přívěsek limitované edice. Ve svých kresbách, v nichž se nejvíce  prolínala témata vesmíru, přírody, hrdinů zítřka, diverzity a svobody, vyobrazily děti vzrušující svět, kde jsou lidé k sobě milí a společně pracují na tom, aby  vybudovali lepší svět pro každého. Prvky z těchto obrázků, například pastelka, barevní motýli a křídla, souzněly s tématy vzdělání, kreativity a svobody  a návrhářskému týmu Pandora poskytly jasnou inspiraci. Kreativní ředitelé  společnosti Pandora Filippo Ficarelli a Francesco Terzo byli uchváceni  promyšleností, jasnými vyjadřovacími prostředky a duší dnešních dětí  plnou naděje, což jim pomohlo navrhnout nový visací přívěsek. 

Filippo Ficarelli a Francesco Terzo uvedli, že „bylo nádherné získat od dětí  v rámci organizace Pandora z celého světa tolik různých vizí, z nichž mnohé byly tematicky zaměřeny na přírodu, diverzitu a svobodu. Konečný design,  pastelka s křídly a motýly, představuje vzdělávání, které vám může dát  

Zdroj a foto: Pandora, #PandoraforUNICEF #CharmsforChange 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.