Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Bydlení

Revoluce mezi dřevostavbami!

Kamenné fasádní tapety, zabudovaná vlhkostní čidla či komplexní řešení chytré domácnosti… To jen namátkou nabízí novinková atriová dřevostavba VEXTA PERFECTO, která se vyjímá nejen vysokým standardem svého vybavení, individuálními službami architekta, ale především unikátní variabilitou svého provedení.

Podstatou přízemní atriové dřevostavby VEXTA PERFECTO je konfigurace dispozic přesně na míru svých majitelů a nadstandardní vybavení již v základu. Jedinečný modulární systém s úpravami počítá, a tak si lze dům dopřát ve variantě 2+kk stejně dobře jako 5+kk. Atypický design dřevostavby přitom vychází z přízemních staveb s velkými prosklenými plochami, který umocňují autentické fasádní obklady, takzvané kamenné tapety. „Kamenná tapeta je vysoce estetická i praktická. Jejím základem jsou totiž epoxydové pryskyřice s tenkou vrstvou pravého kamene, díky čemuž je odolná vůči poškození. Navíc je široce využitelná a dostupná v různých barevných provedeních,“ uvádí Tomáš Veselý, ředitel značky VEXTA DOMY, předního českého výrobce dřevostaveb.

Vysoký standard domů VEXTA PERFECTO podtrhuje i fakt, že každému klientovi je individuálně k dispozici architekt, který navrhuje řešení jednotlivých požadavků včetně terénních a stavebních úprav či interiérové vybavenosti. „PERFECTO je už ve svém základním vybavení doslova nabito moderními technologiemi, a to včetně instalovaného systému chytré domácnosti. Díky němu mohou majitelé pohodlně ovládat vytápění, stínění osvětlení či otevírání garážových vrat, i když zrovna nejsou doma,“ vyzdvihuje Tomáš Veselý za VEXTA DOMY. Automatickou součástí vybavení dřevostavby je už také podlahové topení, krbová kamna integrovaná do komínu či centrální vysavač, jehož centrální jednotka pro svod nečistot je umístěna mimo obytnou část domu. Samotná vnitřní konstrukce domu je opatřena chytrými čidly hlídající vlhkost skeletu, čímž předcházejí jeho případnému poškození. Konstrukce dřevostavby je také vylepšena o tepelně-izolační vlastnosti díky nadstandardní tloušťce izolace. To v kombinaci s tepelným čerpadlem typu vzduch-voda a aktivní rekuperací podporuje energetickou nenáročnost provozu domu.

VEXTA PERFECTO V 3D PROHLÍDCE
A jak získat co nejpřesnější představu, jak bude nové bydlení vypadat?  Stačí si projít virtuální prohlídku! „Aby noví majitelé měli co nejpřesnější vizi projektu, a to jak z exteriéru, tak interiéru, je jim k dispozici aplikace s 3D modelem domu, díky níž si ho mohou kdykoliv procházet a pružně zareagovat na případné úpravy,“ dodává na závěr praktický tip Tomáš Veselý za VEXTA DOMY.

Zdroj a foto: www.vexta-perfecto.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *