Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Kosmetika

Srdce Beloved se naplno rozbušilo v nezaměnitelném prostoru na Vinohradech

Místo, kde se setkává kvalita, čistota, jemnost, osobitost, životní příběhy, a především láska k sobě samému. Vítejte v místě, kde můžete svět kolem nechat prostě jen tak plynout, kde se můžete plně ponořit do objevování lásky k sobě samému a nechat se hýčkat tím nejlepším. V místě, kde můžete nespoutaně projevit svou ženskost. V místě, kde žádná otázka není tabu. Vítejte v BELOVED.

Čistota. Příroda. Láska. Nespoutanost. Vnitřní síla. Slova vystihující DNA nové prodejny Beloved. Záměrná volba materiálů a povrchů, které jsou na první pohled nedokonalé, navozuje pocit, že ne vše musí být vždy “perfektní” a “nablýskané”. Právě v přiznané nedokonalosti se nachází ona opravdová krása, dokonalost, která nic nezastírá ani nepředstírá, je taková, jaká je, bez příkras…

Na prodejně tak najdete záměrně oprýskanou omítku, ručně odlité betonové police, nepravidelné piedestaly či pomačkané lustry od dánské značky New Works. Centrálním prvkem prostoru je pak velký mramorový stůl s minimalistickými barovými židlemi od české značky Teak Peak, který bude ožívat během chystaných snídaní a workshopů, nebo sloužit jako místo, kde se můžete posadit a popovídat si třeba i se zakladatelkou Alex Rambouskovou nejen o clean beauty.

Na rozsáhlé přestavbě se podílelo velké množství kreativních lidí. Za návrhem a realizací prodejny stojí studio interiérového designu Smash Monday. Umělecké instalace má pak na svědomí mladá talentovaná designérka Eliška Monsportová. Kromě kovových a skleněných instalací vyrobila 80 cm velké svítící srdce – symbol Beloved. Toto jedinečné srdce se rozsvítilo ve výloze a vdechlo tak život nové vlajkové lodi Beloved a již nezhasne, aby ve dne v noci tiše připomínalo – “dívejte se srdcem”.

Beloved shop se nachází v Praze na Vinohradech, nedaleko Národního muzea a I.P. Pavlova. Velkorysý nezaměnitelný prostor spojuje prodejnu a head office značky. Máte tak jedinečnou možnost na místě potkat všechny členy týmu Beloved.

Kromě nové prodejny si značka nadělila i novou brand identitu, za kterou stojí grafické studio elizatelier. Identita je založena na třech hlavních elementech. Kameny, které symbolizují čas, věčnost, sílu a energii. Promítají se identitou v podobě vzoru a struktury uvnitř nového loga srdce. Další element vychází z názvu – Beloved/ Be Loved, který je ztvárněn právě symbolem srdce. Třetí element tvoří neon. Jako rebelský protiklad vůči alabastrové křehkosti. Mladistvý a divoký. Prvky se navzájem doplňují a společně vytváří charakter značky elegantní, příjemný, ale odvážný.

ADRESA BELOVED SHOPU: Anglická 42/7, Praha Vinohrady
OTEVÍRACÍ DOBA: Po-Pá 10:00 – 19:00, So 10:00 – 15:00

Foto: archiv Beloved

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *