Druhá řada pořadu Tlouštíci opět přinese poutavé příběhy i návod, jak se zbavit přebytečných kil. Trvale a zdravě!

Deset účastníků pořadu Tlouštíci si nese do začátku natáčení jako vklad nejen velkou nadváhu, ale také silný životní příběh, se kterým se více, či méně úspěšně pere. A také proto nehubne. Tým televize Prima, složený z renomovaných odborníků nabízí trvalé vyřešení problémů. Změnou životního stylu deseti statečných se můžete inspirovat premiérově vždy v pondělí, od 25. října ve 21.30 na televizi Prima.

Jedinečný koncept docu reality je zde. Deset statečných účastníků proměny se svěří se svým příběhem.  A zjistí, že za jejich nadváhou stojí nejen nekázeň ve stravování, ale také emoční přejídání a další faktory. Ty, které ovlivňují vznik nadváhy všech.

Cestou k vysněné postavě se musí všichni účastníci projektu Tlouštíci poprat nejen s neznámými potravinami, zdravým jídelníčkem, ale také se zdravým a pravidelným pohybem. Kromě toho si musí udělat pořádek v životě. Protože právě chaos v životě i vztazích je problematickým spouštěčem vzniku nadváhy.

Roman Mrázek, programový ředitel skupiny Prima, dodává: „Věříme, že druhá řada nabídne zajímavé příběhy a motivaci nejen pro účastníky před kamerou, ale i diváky, kteří se rozhodnou hubnout společně s našimi statečnými. Během přípravy konceptu nám nešlo o krátkodobou změnu vizáže, ale o dlouhodobou proměnu každého z účastníků, která začíná v hlavě. Teprve pak se přesouvá do lednice a na talíř. Změna návyků je vždy výzvou pro každého.“

Nezdar, smůla, nevyřešené vztahy se zkrátka zajíst nedají. Proto se v pořadu Tlouštíci tým odborníků snaží pomoci účastníkům s životním restartem. Společně nastaví životní styl tak, aby k recidivě obezity už nikdy nedošlo.

Lékařka MUDr. Dita Pichlerová, která Tlouštíky provede změnou životního stylu, přiznává: „Obdivuji každého, kdo se po letech rozhodne pracovat sám na sobě. Každého, kdo si nezvolí cestu mnoha léků za den, ale zvolí si redukci nadváhy. Je to velmi pracný a bolestivý proces, cesta plná nástrah a odříkání. Navíc je to maraton na celý zbytek života, nikdy nekončící snaha o změnu sebe sama, svých hluboce zakořeněných návyků. Je to cesta přetěžká, ale jediná správná.“

Není důležité jíst a hýbat se zdravě s nechutí, to hlavní je přijmout zdravý životní styl jako fakt. Jak se to všem Tlouštíkům podaří, sledujte již brzy na Primě.

Foto: archiv FTV Prima

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.