Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

DětiZábava

Seriál Arcane chystá velkolepou premiéru. Sledovat ji se svými fanoušky může každý streamer

Seriál Arcane ze světa populární hry League of Legends brzy dorazí na Netflix. Už 7. listopadu se fanoušci dočkají uvedení prvních dílů. Diváci jej budou moci sledovat nejenom na Netflixu, ale velkolepá premiéra se uskuteční také na platformě Twitch. Streameři a influenceři z více než 30 zemí odvysílají první díly na svých kanálech a společně se svými fanoušky si tak vychutnají začátek příběhu sester Jinx a Vi. Možnost vysílat a sledovat premiéru seriálu se svými diváky má ale každý streamer.

Seriál Arcane vypráví o křehké rovnováze mezi dvěma městy – bohatým Piltoverem a chmurným Zaunem. Ta jsou známá napříč světem Runeterra jako „města pokroku“ a mnoho brilantních mozků je nazývá svým domovem. Vytvoření hextechu, tedy způsobu, jakým může člověk ovládat magii, tuto křehkou rovnováhu ohrožuje. Arcane vypráví příběhy šampionů League of Legends a celá série je vytvořena tak, aby fanoušky vtáhla do komplexního světa plného morálních dilemat, dechberoucí animace a napínavého vyprávění.

„Klíčovou roli v našem rozhodnutí vytvořit Arcane hrál velký zájem o hlubší příběh, který jsme od naší globální hráčské základny cítili. Je skvělé, že budou moci sledovat první epizodu Arcane společně jako jedna komunita. Při navrhování seriálu jsme chtěli spojit tradiční zábavu s inovativními přístupy založenými na digitálním formátu. Díky tomu se budou moci hráči po celém světě jednoduše připojit a užít si spolu něco nového,“ říká Brandon Miao, Cross‑Product Experiences and Partnerships Lead ze společnosti Riot Games.

Globální oslava hráčů
Show spojená s premiérou bude středem celosvětové oslavy hráčů a fanoušků League of Legends a spojí se s mistrovstvím světa, které v loňském roce souběžně sledovalo téměř 50 milionů diváků. Letošní ročník spojí soutěživost, zábavu a gaming zcela novým způsobem. První ze tří aktů seriálu Arcane, z nichž každý obsahuje tři epizody, bude vydán 7. listopadu, a to současně na Tencent Video v Číně a na Netflixu po celém světě. Premiéra proběhne ve 3 hodiny ráno našeho času a druhé vysílání na Twitchi budou moci fanoušci sledovat v 11 hodin dopoledne. Diváci, kteří si vysílání naladí, se mohou těšit na Twitch dropy obsahující in-game předměty.

 Zdroj a foto: Arcane, Riot Games

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *