JONZAC® přináší úlevu pro namáhanou pokožku během blížících se zimních měsíců. Už máte pomocníky JONZAC® ve své výbavě?

Obzvláště v zimě je péče o exponovanou a chladu vystavenou citlivou pokožku nezbytností. Nejvíce během chladu a střídání teplot, trpí pokožka rukou a rtů. Rty jsou obecně nejcitlivější na změny teplot, za trpící ruce může i častě mytí a používání nevhodných vysušujících mýdel.

Pokud jste stále nenašla ideální pomocníky proti bolavé pokožce, máme pro vás tip na kombinaci, do které se zamilujete. Bioprodukty JONZAC® jsou tím pravým, co hledáte. Jde o velice kvalitní, certifikované dermokosmetické produkty, které díky svému složení i účinnosti získávají na popularitě. Základní složkou každého přípravku je termální isotonická voda. A naše tipy, které zkrátka musíte vyzkoušet a ochránit tak pokožku svou i svých blízkých?

JONZAC® Nutritive Reparativní biokrém na ruce – 50 ml/doporučená cena 239Kč
Tento reparativní biokrém na ruce je speciálně vytvořen pro suchou nebo citlivou pokožku. Reparativní krém na ruce je vyroben z termální isotonické vody JONZAC® a má extra jemnou, nemastnou a nelepivou texturu. Složení: Bambucké máslo pro změkčující, zklidňující a ochranný účinek. Rostlinný skvalan extrahovaný z oliv, který díky svým hydratačním vlastnostem obnovuje pružnost pokožky. Přípravek je ultra jemný, nemastný, nelepivý, vhodný pro suchou nebo citlivou pokožku. Použití: Nanášejte po každém umytí rukou i před odchodem do zimy.

JONZAC® Rehydrate Reparativní biobalzám na rty 15 ml/doporučená cena 249 Kč
Reparativní biobalzám na rty uvolňuje aktivní látky hluboko do pokožky a poskytuje okamžitou úlevu a zároveň rty regeneruje. Vytváří film pro dlouhodobou hydrataci a ochranu. Rty jsou pak odolnější vůči vnějším dráždivým vlivům. biobalzám je snadno roztíratelný a nezanechává na rtech mastný film. Složení: Termální isotonická voda JONZAC®. Použití: Nanášejte na rty kdykoliv během dne, nečekejte na první náznaky obtíží a bolavé popraskané rty mohou být minulostí.

Všechny BIO produkty JONZAC® jsou buď s jemnou přírodní parfemací nebo úplně bez parfemace a pleť jakéhokoliv typu je skvěle snáší. Obaly všech produktů této značky jsou ekologické, vyráběné tak, aby omezovaly dopad na životní prostředí.

Tváří značky pro český i slovenský trh je herečka Michaela Badinková, v zahraničí pak celebrity světového formátu. Také všechny ženy, kterým není lhostejný vývoj klimatu, životního prostředí a v neposlední řadě stav vlastní pokožky. Přidáte se k nim?

Buďte krásná s JONZAC® i vy a začněte dnes.

Foto: archiv JONZAC®

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.