Tlouštíci aneb zásadní změna životního stylu: Jak se poperou s nadváhou Míša a Tereza Čmelinské?

Vyběhne Terezka bez zadýchání do sedmého patra a nakoupí si maminka Míša ještě někdy v běžném obchodě s konfekcí, a ne v nadměrných velikostech? Když se spojí dcera s matkou, kilogramy půjdou dolů oběma. Ve finále si vzájemnou podporou při hubnutí zachrání život. Sledujte dokonalou změnu životního stylu už v pondělí 25. října ve 21.30 na televizi Prima.

Míša a Tereza. Matka s dcerou, které bojují s kily navíc skoro celý život. Tereza je mladá maminka, která hodně přibrala v těhotenství a ani teď kila nejdou dolů. Bojuje s chutí na sladké a nepravidelnou stravou. Míša je řidičkou tramvaje a sedavé zaměstnání jí nesvědčí. Vzájemně jsou si ale velkou oporou a navíc je podporuje babička, která holkám drží palce a věří, že se jejich život po zhubnutí změní k lepšímu.

Kromě toho se obě dámy přiznají, že jsou na sladké a na pečivo. A netuší, jak se během hubnutí právě bez těchto dobrot dokážou obejít.

Jedním z motivátorů je také výpočet metabolického věku, kdy obě účastnice zjistí, že jsou mnohem starší, než jak udává číslo v jejich občanském průkaze. A starší unavené tělo nechce nikdo. Proto se do shazování nadváhy vrhnou s velkou vervou.

Ovšem není to vše na první pohled jednoduché. Míša trpí prediabetes, takže hubnout musí s rozvahou, to znamená hlídat si jídelníček mnohem pečlivěji, než kdyby byla zdravá a jen se chtěla zbavit několika kilogramů. Ovšem je velmi tvrdohlavá, a když už se rozhodla, že chce být krásná a život si užívat, do detailu dodržuje nutriční plán i sportovní a pohybové cíle. A kilogramy jdou dolů samy.

Terezka se s několika kilogramy navíc trápí, řešením i motivací pro ni může být liposukce. Absolvuje ji a opravdu. Opět se jí začne dařit a na cestě k vysněnému cíli už nejsou žádné překážky.

Jak to nakonec celé dopadne? Podaří se dostat se oběma dámám na vysněnou váhu, má hubnutí v tandemu smysl a splní si Terezka s Míšou a nakonec i s babičkou vysněný sen a projdou se po plážové promenádě v plavkách, aniž by se styděly za svoje tělo? Sledujte už v pondělí!

Jedinečný koncept docu reality je zde. Deset statečných účastníků proměny se svěří se svým příběhem. A zjistí, že za jejich nadváhou stojí nejen nekázeň ve stravování, ale také emoční přejídání a další faktory. Ty, které ovlivňují vznik nadváhy všech.

Cestou k vysněné postavě se musí všichni účastníci projektu Tlouštíci poprat nejen s neznámými potravinami, zdravým jídelníčkem, ale také se zdravým a pravidelným pohybem. Kromě toho si musí udělat pořádek v životě. Protože právě chaos v životě i vztazích je problematickým spouštěčem vzniku nadváhy.

Zdroj a foto: FTV Prima

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.