Water Future nabízí kvalitní české šetřiče vody Watersawers®

Společnost Water Future, která se zaměřuje na dlouhodobou úsporu, čištění a zlepšování kvality vody, má v nabídce také české šetřiče vody Watersawers®. Ať už jsou naše důvody ke snížení spotřeby vody jakékoliv, vždy se vyplatí vodou neplýtvat. Kromě toho, že je voda životadárná tekutina, bez které se prostě neobejdeme, a proto je potřeba se k ní chovat s úctou, tak jsou se spotřebou vody samozřejmě spojené i finanční náklady. Když snížíme spotřebu, ušetříme také peníze za elektřinu nebo plyn, které jsou nutné k jejímu ohřevu. Ohleduplné zacházení s vodu má tedy celkový ekologický aspekt.

Šetřiče vody Watersawers® jsou určené k namontování na baterie, ať už u sprchy, kuchyňského dřezu nebo wc. Všechny šetřiče jsou vyrobené v České republice pouze z kvalitních materiálů, mají hygienické atesty, jsou anti-vápenné a průtoky jsou podloženy laboratorním měřením. Je skvělé, že můžeme ušetřit až 50 % vody při každém umývání rukou, sprchování nebo spláchnutí. A to vše při zachování intenzivního proudu vody. Šetřiče v sobě mají konstrukci, která zmenší průtok, ale zároveň vodu properlí a zrychlí její proudění. Množství protékající vody si můžeme sami ještě regulovat mezi 4-14 litry / minutu. Významě tak můžeme snížit spotřebu vody v naší domácnosti nebo firmě, hotelu, škole, prostě všude, kde vodu používáme. Samotná instalace šetřičů je velmi jednoduchá a zvládne ji doma každý sám. Návratnost celé investice se vrátí již za 3-4 měsíce.

Cena šetřičů v závislosti na typu: od 294,- Kč do 755,- Kč (1ks)

Společnost Water Future se nejprve pouze edukativně, později také i přímou nabídkou moderních produktů a technologií, zaměřila na problematiku zhoršující se kvality vody v globálním měřítku. Svým zákazníkům z řad firem i domácností přináší efektivní ekologická řešení, jak dlouhodobě snížit spotřebu, čistit a zlepšit kvalitu běžně dostupné vody z kohoutku. Water Future své portfolio staví na unikátní české bezkonkurenční technologii na čištění a úpravu vody přímo z vodovodního řadu na bázi nanotechnologií a jiných inovativních metod (jednotky Stabfor®, Bionanostop®). Další dominantou nabídky Water Future jsou šetřiče vody české značky Watersavers, díky nimž lze dosáhnout až 70% úspory vody. Kromě těchto komplexních řešení nabízí ale také designové skleněné lahve Soulbottles pro uchování vody v té nejlepší kvalitě a její konzumaci kdekoliv dle potřeby, filtrační přístroje (Enagic Kangen Water) nebo i jednoduché přírodní filtry – binchotanové tyčinky pro krátkodobější použití.

Zdroj a foto: Water Future

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *