Ben & Mateo dál dobývají srdce teenagerek novou písní Asi tě miluju!

Jestli někdo na české hudební scéně nezahálí, pak to jsou Ben & Mateo! V dubnu sice tihle dva sympaťáci vydali svoji debutovou desku, ale už nyní přicházejí s novou písničkou Asi tě miluju.

Letošní rok je pro teenagerskou dvojici Bena & Matea naprosto přelomový. Svoje dosavadní působení na scéně uzavřeli vydání debutového alba nazvaného podle titulní písně Až ke hvězdám. Na ní dvojice překvapila hvězdnou sestavou producentů a spolupracovníků, a poté, co se zalíbila i zpěvačce Lucii Bílé, slavnostně ji klukům pokřtila.

Ben & Mateo ale neusnuli na vavřínech, a to i přesto, že na kanále YouTube počítají zhlédnutí jejich klipů na statisíce, a hned se vrhli do další práce a začali pracovat na dalších skladbách, aby k debutovému albu brzy připojili desku další.

Novinka, písnička s hitovými ambicemi Asi tě miluju má i parádní videoklip, který se točil přes noc v zavřeném aquaparku. Kluci se do něj v klipu vloupali a udělali si v jeho prostorách skvělou párty. Nechybí na ní legrace, ani pořádná dávka romantiky. „Tohle byl náš zatím určitě nejnáročnější klip. Natáčeli jsme od deseti večer do sedmi do rána, prostě šílený, všichni usínali, ale dali jsme to,“ říká Ben. A Mateo ho doplňuje: „Pili jsme energeťáky a různě ve volných chvílích polehávali, ale ta únava byla fakt šílená.“

V tomto klipu také na kluky čekalo o trochu více romantiky, než v klipech předcházejících. „Byli jsme u holek docela blízko, fakt zajímavý,“ mlží Mateo. „tak to jsme se fakt styděli, protože žádný zkušenosti nemáme a tady jsme už tu lásku hráli, holky jsou ale kámošky a dost nám pomohly. Máme je rádi,“ dodává Ben.

Písnička Asi tě miluju je výsledkem první spolupráce Bena & Matea se slovenským producentem Tomim Popovičem, který skladbu složil a postaral se o produkci. „Tomi byl úplně super, máme od něho i další písničku, a snad tahle i ta příští bude hitem,“ usmívá se Mateo. „On je prostě hitmaker. Ale i skvělý člověk, pracovalo se nám s ním velmi dobře. Přijel za námi do pražského studia a dal pozor na to, abychom písničku nahráli co nejlépe,“ shodují se kluci. Text k písni napsal Jakub Abde.

Videoklip Asi tě miluju natočil produkční tým renomovaného českého režiséra Jana Stracha. Ben a Mateo si v klipu užívají párty s kamarádkami, v jejichž rolích se představily tanečnice, které s duem vystupují i na koncertech. Párty ale naruší bláznivý noční hlídač, díky kterému dostal klip i pozitivně humorný nádech.

Vedle desky a nové písně se Ben & Mateo dočkali i svých úplně prvních koncertů. „Koncerty byly úžasné, fanynky i fanoušci neskuteční, spousta ujímaček na autogramiádách. Všechno bylo perfektní, moc si to užíváme,“ neskrývají oba nadšení.

Díky velkému úspěchu, který kluci slaví na koncertech i na kanálu YouTube, se blíží i první koncertní turné Bena & Matea, které bylo kvůli pandemii přesunuté na jaro 2022. Už teď na něj ale kluci usilovně trénují a absolvují koncertní vystoupení. „Budeme vystupovat v Aquapalace v pražských Čestlicích, ale třeba i v Lucerně jako hosté koncertního programu a připravujeme i jeden super vánoční koncert, na který se už těšíme.

 

Zdroj a foto: www.benamateo.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.