Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Zábava

Největší Saunový svět v České republice zve na Týden saunování

Nové saunové ceremoniály, vůně i bohatý program představí během celorepublikového Týdne saunování oblíbený Saunový svět Aquapalace Praha. Akce se uskuteční již po desáté a přinese spoustu novinek i pro úplné začátečníky. Těšit se můžete například na očekávanou premiéru saunového ceremoniálu s názvem Hladový upír v podání skvělého saunéra Ladislava Stehlíka. Týden saunování proběhne od 1. do 7. listopadu 2021 v největším saunovém světě u nás v Aquapalace Praha.

Návštěva sauny prospívá lidskému zdraví, zlepšuje kondici a podporuje imunitní systém. Na durhou stranu představuje i nevšední zážitek, který má blahodárné účinky nejen na fyzické, ale i psychické zdraví. Kombinace saunových ceremoniálů, příjemného prostředí s krásnými vůněmi a přítomnost zkušených saunérů pak nabídne téměř rituální zážitek, který ocení všichni milovníci pravidelného prohřívání.

NÁŠ TIP: Týden saunování v Aquapalace Praha
Ideální akcí, která otevře dveře k saunování i začátečníkům, je celostátní týden saunování. Ten návštěvníkům akce přinese celou řadu speciálních akcí, spoustu zážitků, nejrůznější výhody a také informace o správném a zdravém pravidelném saunování. To vše v prvním listopadovém týdnu od 1. do 7. listopadu, tedy na počátku hlavní saunové sezóny.

Těšit se můžete na zcela nové saunové ceremoniály. Očekávanou premiérou je ceremoniál s názvem Hladový upír v podání Ladislava Stehlíka, který se uskuteční ve Srubové bani v sobotu 6. listopadu ve 20:00. Finská sauna například nabídne rituál s názvem Síla ovoce nebo Pivní ceremoniál. Japonská relaxační místnost vás doslova přenese na jiný kontinent a představí Meditační obřad. Na pirátský ceremoniál se pak můžete těšit v Panoramatické sauně. Saunování ve spojení s hudbou naopak nabídne Muzikoterapie v Římské relaxační místnosti. V oblíbené Zemní bani pak bude probíhat například rituál Magická příroda. Saunový svět však představí mnohem více zážitkových ceremoniálů. Jejich seznam a harmonogram najdete na stránkách  www.aqapalace.cz

Pokud nepatříte mezi zkušené saunéry, doporučujeme vyrazit do některého z větších saunových center, kde najdete výběr hned z několika druhů saun. Bývají zde totiž k dispozici i sauny s menší teplotou, než je například finská sauna. Vybírat můžete i z bylinných ohříváren nebo vyzkoušet biosaunu.

Saunový svět Aquapalace Praha nabízí 18 prohříváren s různými stupni vnitřní teploty i intenzity saunovacího zážitku, ze kterých si vybere opravdu každý. Kromě krytého areálu nabízí venkovní zemní i srubovou baňu, rozsáhlou zónu s ochlazovacími bazénky i lehátky. Fakt, že se v České republice řadí ke špičce, potvrzuje také jeho tým zkušených saunérů, kteří letos zabodovali na Mistrovství světa v saunových ceremoniálech.

Testy pro návštěvníky zdarma
Aquapalace Praha všem návštěvníkům, kteří nemají platné očkování, průkaz o prodělání onemocnění COVID-19 nebo platný PCR či antigenní test, nabízí antigenní testy ke vstupu do aquaparku zdarma. Díky tomu si tak bez starostí a stresu užijete i následující dny!

Zdroj a foto: Aquapalace Praha

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *