Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

DětiZábava

Večer se v Praze „rozhoří“ čtyři historické budovy. Buďte u řádění Jinx ze seriálu Arcane!

Po tři dny „hoří“ historické budovy Prahy tajemným růžovým plamenem. Za tento útok je pravděpodobně zodpovědná Jinx, hlavní postava seriálu Arcane, jehož tři epizody můžete právě zhlédnout na Netflixu! Jinx ožívá nejenom na obrazovce, ale aktuálně i v Praze, kde prchá před piltoverskou policií. První den „zapálila“ Malostranskou věž u Karlova mostu, včera dým zachvátil Staroměstskou věž a kostel svatého Mikuláše. A právě teď chystá Jinx velkolepý závěr svého řádění při útěku před Strážci z Piltoveru.

Pokud si troufnete sledovat její kousky naživo, máte možnost už dnes v 19:00. Pro svou poslední show si vybrala hned 4 místa. Jako cíle si zvolila Staroměstskou radnici, Jindřišskou věž, Prašnou bránu a Novomlýnskou vodárenskou věž.

Seriál Arcane ze světa populární hry League of Legends vypráví o křehké rovnováze mezi dvěma městy – bohatým Piltoverem a chmurným Zaunem. Ta jsou známá napříč světem Runeterra jako „města pokroku“ a mnoho brilantních mozků je nazývá svým domovem. Vytvoření hextechu, tedy způsobu, jakým může člověk ovládat magii, tuto křehkou rovnováhu ohrožuje. Arcane sleduje příběhy šampionů League of Legends a celá série je vytvořena tak, aby fanoušky vtáhla do komplexního světa plného morálních dilemat, dechberoucí animace a napínavého vyprávění.

O Arcane
Netflix a RiotGames přinášejí díky animovanému seriálu Arcanena televizní obrazovky celosvětový fenomén League of Legends. Seriál bude také k dispozici na platformě TencentVideo v Číně a představuje první televizní seriál z produkce Riot Games. Arcane se odehrává v celosvětově oblíbeném světěLeague of Legends. Animovanýseriál je vyvinutý a vyrobený společností RiotGames ve spolupráci s Fortiche Productions.

Zdroj a foto: @leagueoflegendscz_sk

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *