Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

SoutěžZe života

Společnost BenQ podporuje iniciativu neziskové organizace One Tree Planted prostřednictvím soutěže Inspirováno přírodou

Společnost BenQ vyhlásila designovou soutěž Inspirováno přírodou a ve spolupráci s neziskovou organizací One Tree Planted vysadí jeden strom za každý obdržený příspěvek, který se kvalifikuje do soutěže.

One Tree Planted je nezisková organizace, jež realizuje globální projekty s místními komunitami, které mají pozitivní vliv na přírodu, lidi a živočichy. Společnost BenQ se proto rozhodla podpořit jeden z probíhajících projektů v Evropě. Na základě popularity předchozích soutěží, které se konají každoročně a jsou oblíbené u komunity designérů v celé Evropě, přitom odhaduje, že budou vysazeny stovky stromů.

Steve Chu, prezident společnosti BenQ Europe: „Rozhodnutí podpořit neziskovou organizaci One Tree Planted formou této kampaně, jejímž smyslem je inspirovat se přírodou, pro nás bylo zcela přirozené. Příslib naší značky – Protože na tom záleží – se zdá být obzvláště relevantní právě nyní, kdy nám všem pandemie pomohla uvědomit si hodnotu přírody. Prostřednictvím této spolupráce potvrzujeme náš závazek k udržitelnosti a podporujeme nesmírně užitečný projekt výsadby stromů po celé Evropě, jehož účelem je přispět k obnově lesů.“

Ve spolupráci se svými partnery, mezi něž patří společnost LUMESCA GROUP specializující se na digitální zobrazování a grafiku, vyzývá soutěž BenQ DesignVue – Inspirováno přírodou všechny designéry, aby vytvořili spořič obrazovky inspirovaný přírodou a získali tak šanci vyhrát monitor BenQ DesignVue a 1000 eur.

Soutěž hodnotí tým odborníků uznávaných ve svých oborech, jako je vizuální umělkyně Flóra Borsi, grafický designér a instruktor a specialista na software Adobe Martin Perhiniak a digitální umělec Nemanja Sekulic. Zájemcům o účast v soutěži společnost BenQ radí, aby nechali přírodu stát se jejich múzou při objevování a poznávání krás nádherných scenérií.

Uzávěrka pro odeslání příspěvků je 30. listopadu 2021 a vítězové budou vyhlášeni 15. prosince 2021 nebo krátce po tomto datu.

Více informací včetně pokynů, jak se zapojit, naleznete na adrese: https://www.benq.eu/en-eu/news/events/designvuecompetition2021.html

Foto: archiv BenQ 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *