Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Jídlo a pitíMóda🎄 Vánoce

Tipy na vánoční dárky z Prazdroje: Originální kousky a zážitky ve znamení oblíbeného piva

Vybrat ten správný vánoční dárek je každoroční výzvou! Přitom stačí zajít pro inspiraci na e-shop Plzeňského Prazdroje – www.eshop.prazdroj.cz, který je plný originálních pivovarských předmětů značek Pilsner Urquell, Gambrinus, Kozel, Birell, Radegast a dárkových poukazů na jedinečné zážitky v podobě prohlídek pivovarů, školy čepování a dalších.

V nabídce e-shopu, dostupné kdykoliv a odkudkoliv, nechybí stylové půllitry, korbele, odnosky na pivo, originální oblečení pro ženy i muže, nejrůznější drobnosti i praktické doplňky do domácnosti. Za chladných večerů přijde vhod měkoučká deka s motivem Jubilejní brány Plzeňského Prazdroje nebo pohodlný župan Pilsner Urquell v zelené či černé barvě. Spolehlivě zahřeje také teplý kulich či pivovarské Fusakle. Vítaným osvěžením šatníku je nová chmelová kolekce, ve které jsou trika, mikiny i šaty pro milovnice piva. Na půllitry lze navíc vybrousit jméno obdarovaného nebo osobní věnování – stačí si vybrat sklenici a druh písma. Zkrátka, nejlepší je pivovarský dárek přímo od zdroje – z Plzeňského Prazdroje!

Zdroj a foto: Plzeňský Prazdroj

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *