Kalendář Nadačního fondu Šťastná hvězda pro rok 2022 byl pokřtěn na lodi Pivovar

Charitativní křest kalendáře se symbolickým názvem: „TAK SE VIDÍM JÁ, ANEB AŤ ŽIJE SELFIE“ proběhl na lodi Pivovar. Známé osobnosti se se do kalendáře nafotili sami a to v prostředí, kde tráví hodně času nebo kde to mají rádi. Křtem kalendáře prováděla Zuzana Bubílková.

A kdo se do nástěnného kalendáře nafotil? Naty Hrychová, Milan Peroutka, Dáša Zázvurková, Denisa Nesvačilová, Štěpánka Duchková, Petr Svěcený, Bára Mottlová, Petr Šiška, Lída a Saša Rašilovi, Mirek Šimůnek, Bára Poláková, Monika Absolonová, Petr Kolář, Tomáš Kraus, (+ ve stolní verzi Jarek Filgas a František Čermák).

Kromě osobností z nového kalendáře se do podpory Nadačního fondu zapojuje také Ondřej Vetchý, Michal David, Richard Müller, Gabriela Goldová, Zuzana Bubílková a řada dalších. Všichni fungují pouze na bázi dobrovolnictví, bez nároku na honorář ve svém volném čase.

Nadační fond Šťastná hvězda je neziskovou organizací, která má za cíl pomáhat formou finanční i materiální vážně nemocným dětem a jejich rodičům. Pomoc je cílená na konkrétní malé pacienty trpící onkologickým onemocněním, cystickou fibrózou, po mozkové obrně a dospívajícím upoutaných na vozík.

Nemocné děti mají mnoho snů a přání, ale jen jedno je to největší – být zdráv. Všechny děti se chtějí smát. Pomozte s námi jejich úsměv vykouzlit. Chcete podpořit Nadační fond Šťastná hvězda? Číslo účtu: 2600559616/2010.

Zdroj: www.stastna-hvezda.cz, foto: archiv P. Brodecký

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.