Jak se stát nejoriginálnějším Ježíškem? Potěšte své blízké poukazem na výcvik boje se světelnými meči či projížďkou ve sporťáku!

Období nakupování vánočních dárků je v plném proudu. Jejich výběr je často zapeklitým oříškem a může nás dost potrápit. Dárkem chceme potěšit, ale zároveň poukázat na to, že nám na obdarovaném záleží. Společnost Shoptet, která je českou jedničkou v e-shopovém řešení, proto přináší tipy na netradiční dárky, které v e-shopech běžící na jejich platformě můžete koupit a potěšit své nejbližší.

Ne nadarmo se říká, že zážitky jsou těmi nejlepšími dárky. Vítězí u nich originalita a obdarovaný má zároveň vzpomínku na celý život. Na e-shopu ChladneZbrane.eu můžete zakoupit např. kurz výcviku boje se světelnými meči, který jistě nadchne každého fanouška Hvězdných válek.

Pro milovníky aut je pak perfektním dárkem zážitková jízda. Co třeba projížďka v Lamborgini Huracán či ve Fordu Mustang GT Convertible, které naleznete na stránkách Laufy.cz? Adrenalinové nadšence pak určitě nadchne off-road jízda terénním vozidlem se zkušenými instruktory, kterou zakoupíte na OffroadStareMesto.cz.

Velmi nevšedním zážitkem pak může být i exkurze do malého Vietnamu – pražské tržnice Sapa. Průvodci z Eshop-Sapa.cz pořádají prohlídky celou tržnicí a přibližují návštěvníkům vietnamskou kulturu a gastronomii.

Deskovky nejsou jenom pro děti
Obzvláště v době, kdy náš život stěžují koronavirová opatření se nám hodí jakýkoliv způsob, jak se zabavit doma. Deskové hry baví všechny generace a zpestříte si s nimi i chladné zimní večery. Rychlá strategická hra Útěk z vězení, kterou můžete zakoupit v obchodě Hras.cz, bude bavit celou vaši rodinu. Schválně, komu z vás se podaří jako prvnímu vykopat tunel a utéct?

Na stejném e-shopu naleznete také oblíbenou strategickou verzi ruské rulety, karetní hru Výbušná koťátka. Pokud nechce darovat klasickou společenskou hru, můžete procvičit mozkové závity vašich blízkých hlavolamy. Sáhnout můžete po bludišti Perplexus, které je spojeno s klasickou Rubikovou kostkou a dokáže tak potrápit i ostřílené jedince. Naleznete ho např. v obchodě DobryHry.cz.

Čím potěšit osobu „všechno mám, nic nepotřebuji“?
Největší problém s výběrem dárků nastává, když obdarovávaný všechno má, nic nepotřebuje, a především ani nic nechce. Všichni určitě někoho takového známe. Jak si ale s dárkem poradit a co pořídit? Ideálním řešením je koupit jednoduše NIC. Co byste řekli na NIC v plechovce, které prodávají LevneDarecky.cz? Vtipálci tento dárek jistě ocení.

Pokud by vám toto řešení připadalo moc razantní a chtěli byste dotyčného přeci jen něčím obdarovat, tou pravou volbou mohou být dárkové poukazy či košíky. Každou dámu jistě potěší poukázka na nákup u českých tvůrců, které nabízí e-shop Fairly-Local.cz. Pány pak naopak můžete překvapit balíčkem s výběrovým pivem z celého světa, který seženete na PivoABeer.cz.

V posledním roce se staly velmi oblíbeným dárkem také řasokoule – nejméně náročné rostlinky, které můžete i pomazlit. Jejich široký výběr nabízí Rasokoule-shop.cz.

Nezapomeňte na své čtyřnohé kamarády
Naši čtyřnozí parťáci jsou právoplatnými členy domácnosti a během vánočních svátků bychom je neměli opomenout. Pro pejsky je ideální pořídit hračku, která je nejen zabaví, ale zároveň je také něco naučí. Na e-shopu VseProPejska.cz naleznete dřevěné hlavolamy pro psy, které podporují jejich logické myšlení.

Naopak pro kočičky jsou vhodnější hračky, které povzbudí jejich přirozené instinkty. Obchod ZooVeDvore.cz nabízí plno interaktivních hraček. Jednou z nich je např. „Hrabačka“, která zábavným a přirozeným způsobem podporuje kočky k získání potravy. Potřeby pro všechny obvyklé i neobvyklé domácí mazlíčky naleznete v internetovém obchodě Tera-Zoo.cz. Ten mimo jiné nabízí k prodeji také živé mazlíčky.

Foto: archiv

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.