Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Zábava🎄 Vánoce

Adventní Galerie Harfa nabízí výhodné nákupy i radost a zážitky navíc

Galerie Harfa zve k návštěvě všechny, kteří chtějí vyřešit vánoční nákupy pohodlně, výhodně a bezpečně na jednom místě. Obchodní centrum s výbornou dostupností nabízí dostatečné parkovací kapacity zdarma, skvělé gastronomické zážitky nebo bruslení na ledové ploše umístěné na střeše. Navíc, za nákupy nad dva tisíce korun obdaruje poukázkou na další nákupy zdarma.

Vánoční nákupy pod jednou střechou v klidu a bezpečně
Galerie Harfa nabízí řešení vánočních nákupů během jediného dne ve více než stovce obchodů s různým zaměřením. Lákavé jsou především výhodné nákupy v nově otevřených prodejnách s módou jako jsou HalfPrice, Benetton outlet, Sinsay nebo Fade se značkami Calvin Klein a Guess. Kromě tradičního zboží nabízí obchodní centrum každoročně i ryze vánoční sortiment, zákazník tu pořídí vánoční stromek, kapra nebo vánoční ozdoby. „Naše obchodní centrum je jedním ze dvou míst v Praze, kde můžete už jedenáctou předvánoční sezonu zakoupit překrásné, ručně vyráběné vánoční ozdoby od české firmy ozdoba.cz,“ doplňuje Martina Tlustá, marketingová manažerka Galeria Harfa.

Zábava a relax v předvánočním čase
Galerie Harfa připravila na adventní období i řadu doprovodných aktivit. Mikuláš potěší malé děti v prostorách Galerie Harfa už 5.prosince, dospělým i dětem je k dispozici škola inline bruslení zdarma. Velkou atrakcí Galerie Harfa je unikátní ledová plocha umístěná na střeše obchodního centra, v provozu je od začátku prosince.  „V loňském roce nám pandemická omezení neumožnila provoz kluziště pro veřejnost. Věříme, že si to letos vynahradíme a všichni zájemci o zábavu a sportovní vyžití si užijí tento netradiční prostor v centru Prahy,“ doplňuje Tlustá.

Odměna za nákup
Pokud zákazník nakoupí v Galerii Harfa ve dnech 10. až 19. prosince v jeden den alespoň za dva tisíce, může si vyzvednout poukaz do vybraných prodejen na další nákup zdarma. Využít lze maximálně tři účtenky z daného dne. „Chceme našim zákazníkům maximálně zpříjemnit adventní čas u nás a poděkovat jim za jejich přízeň i v tomto nelehkém období. Přejeme si, aby zde strávili s rodinou a blízkými chvilky bez zbytečného shonu, front a v bezpečí a aby si kromě nákupů donesli i příjemné zážitky,“ uzavírá Tlustá. Jako výraz díků za přízeň a pozvání k předvánočním nákupům nabízí Galerie Harfa v období adventu parkování zdarma. Veškeré informace k probíhajícím akcím jsou dostupné na www.galerieharfa.cz.

10 skvělých důvodů, proč vás Vánoce na Harfě budou bavit:

  1. NOVĚ OTEVŘENÉ OBCHODY – v kouzelné vánoční atmosféře nakoupíte všechny dárky.
  2. PARKOVÁNÍ ZDARMA – nemusíte si lámat hlavu s parkováním. U nás budete po celý prosinec parkovat zdarma.
  3. GURMÁN HARFA – v nově otevřeném Gurmánu Harfa nakoupíte prvotřídní potraviny a objevíte chutě z různých koutů světa.
  4. HARFIŠTĚ – máme skvělou zábavu i pro vaše děti. Na Harfišti s prolézačkami se skvěle vyřádí, v novém dětském koutku vám je rádi pohlídáme, abyste si užili nákupy v klidu.
  5. OZDOBA.CZ – v magickém obchůdku Ozdoba.cz. nakoupíte nádherné foukané vánoční ozdoby a dekorace vyráběné ze skla ručním způsobem.
  6. RELAXAČNÍ ZÓNA – během nákupů si můžete s celou rodinou odpočinout v naší komfortní relaxační zóně s fotokoutkem a nabíjecí stanicí.
  7. VNITŘNÍ VÁNOČNÍ TRHY – od 3. do 23. prosince si u nás užijete vnitřní vánoční trhy, kde nakoupíte oblíbené vánoční delikatesy a zboží od svíček, keramiky, světýlek až po pletené doplňky.
  8. VANOČNÍ STROMEČKY A KAPŘI – i letos u nás pořídíte poctivé české kapry a vánoční stromečky různých velikostí. Pro stromečky se zastavte od 2. do 23. 12., kapry si u nás ulovíte od 20. do 23. prosince.
  9. INLINE ŠKOLA BRUSLENÍ – v naší inline škole bruslení si zabruslíte zdarma. Pořádáme kurzy pro děti i pro dospělé. Brusle, přilby i chrániče vám půjčíme na místě.
  10. LEDOVÉ KLUZIŠTĚ NA STŘEŠE – máme pro vás i bruslení pod otevřeným nebem. Na ledovém kluzišti na střeše nákupního centra si zabruslíte každý den od 13 hodin. Brusle i přilby si můžete zapůjčit přímo na místě.

Zdroj a foto: www.galerieharfa.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *