Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

CelebrityMóda🎄 Vánoce

GLAMI podporuje dobrou věc, nabízí módu a doplňky od dobročinných organizací

Módní srovnávač GLAMI se dlouhodobě zaměřuje nejen na vyhledávání těch nejlepších kousků za skvělé ceny, ale i pomoc. V nabídce proto naleznete dobročinné organizace, které prodávají oblečení či doplňky do domácnosti a jejichž koupí lze přispět na dobrou věc. Nyní v předvánočním období tak vzniká možnost udělat radost hned dvakrát: sobě nebo svým blízkým a také těm, kteří v životě neměli to štěstí a pomoc druhých potřebují.

„V GLAMI se na charitativní činnost zaměřujeme dlouhodobě, skrze možnost nabídky produktů v našem srovnávači podporujeme široké spektrum organizací, dobročinných spolků a charitativních e-shopů. Ty prodávají nejen kvalitní a designovou módu, ale třeba i doplňky do interiéru či praktické věci do domácnosti. Blíží se Vánoce, a proto nám přijde důležité upozornit na to, že lidé mají možnost přispět na dobrou věc, pomoci, a ještě se radovat z kvalitních a mnohdy designérských kousků,“ popisuje Ján Kešelák, Chief Revenue Officer GLAMI.

Během celého roku si lze na GLAMI vybrat produkty z bohaté nabídky charitativních spolků. Pomoci můžete například ohroženým dětem skrze značku KlokArt, která nabízí oblečení s motivy od známých osobností. Ty se zcela vzdaly nároku na odměnu a celý výtěžek putuje týraným či jinak ohroženým dětem. Oblíbené jsou i Ponožky od babičky, které vznikají díky organizaci Elpida pečující o seniory. Ponožky pletou babičky z celé České republiky a budou mít radost z každého prodaného kusu.

Podpořit lze i organizaci Světluška pomáhající nevidomým, či děti z dětského domova prostřednictvím spolku Na dno šálku. Tento charitativní e-shop nabízí především příslušenství pro pití kávy a čaje včetně konviček či designových plecháčků. Na GLAMI najdete také ručně vyráběné svíčky, jejichž koupí podpoříte Klub svobodných matek. Ten mimo jiné provozuje i Fashion Charity Shop, kde můžete své oblečení darovat a zároveň si zakoupit některé kousky od návrhářů. Výtěžek z prodeje putuje samoživitelkám, kterým pomůže pokrýt některé nezbytné výdaje, jako nákup potravin nebo školní obědy pro děti. V nabídce jsou rovněž výrobky od fondu UNICEF nebo spolku Cesta domů.

Zdroj a foto: GLAMI

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *