Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

DětiZábava

Kamtam, karetní hra pro celou rodinu s prvky geocachingu

Originální hra, která zabaví děti a jejich rodiče i v době covidové? Už ji nemusíte hledat. Kamtam je netradiční karetní hra s prvky geocachingu a propojením s mobilní aplikací. Můžete ji hrát doma nebo na procházce přírodou, zabaví malé i velké, začátečníky i náročné hráče. Stopovací karetní hru si již nyní můžete pořídit za zvýhodněnou cenu na crowdfundingovém portále Hithit.cz.

„Miluji geocaching, únikové hry a podobné kratochvíle. Doma mám čtyřletého caparta a neustále vymýšlím, jak ho zabavit a zároveň se snažím, aby aktivity bavily i mě. No a odtud už to byl jen krůček ke stvoření hry Kamtam, která propojila vše, co mám rád, do jednoho zábavného celku,“ vysvětluje jeden z autorů hry Stanislav Kašpar.

Interaktivní hra Kamtam obsahuje 20 karet. Během poutě domovem nebo přírodou ukrývá první hráč bájná stvoření (karty). Každou ukrývanou kartu naskenuje a vyfotí k ní libovolnou nápovědu k nalezení další karty v pořadí. Druhý hráč stopuje prvního. Na každém stanovišti nalezne kartu, kterou naskenuje. Získá fotonápovědu, kde je ukrytá další karta v pořadí. Hra vás bude bavit, ať jsou vám 4 nebo 99 let.

„Ke kartám stačí stáhnout appku a vymyslet vlastní herní systém. Kamtam můžete používat donekonečna a nikdy neomrzí. Jak hra bude vypadat, záleží jen na vaší fantazii a hrát můžete naprosto kdekoliv,“ dodává Stanislav Kašpar.

Kamtam ale nekončí kartami, cílem jejích autorů je vytvořit komunitu lidí, která se bude scházet na pravidelných akcích uspořádaných pro děti nebo dospělé a nebudou na nich chybět vyšperkované hry. Už nyní si tak mohou zájemci, kteří chtějí hru podpořit, vybrat na Hithitu jako odměnu třeba akci Kamtamiádu pro děti  nebo Kamtam, noční běs pro dospělé.

Foto: Hithit

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *