Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Zábava

Miss České republiky pokřtila kalendář, který pomůže dětem ke vzdělání

Ve čtvrtek 2. prosince proběhl v ateliéru on-line křest charitativního kalendáře Miss České republiky pro rok 2022. “Kalendář je o přirozené kráse, energii a letní atmosféře. Fotili jsme ho v zapadajícím letním slunci, aby přinášel celý rok pozitivní energii těm, kteří si ho pořídí,” uvedl autor fotografií a ředitel soutěže Miss České republiky, Robert Novotný.

Výtěžek z prodeje kalendáře je věnován na charitativní projekt Počítače dětem, který potřebným rodinám zajistí počítače pro vzdělávání jejich dětí. Soutěž krásy Miss České republiky podporuje ve svých charitativních aktivitách zejména projekt Počítače dětem, který za první rok svého fungování zajistil techniku od dárců za více jak 30 milionů korun. “Tisíce rodin i firem darovali svoji vyřazenou techniku. Za každých vybraných 900 korun dokážeme zrenovovat a dopravit potřebné rodině vyřazený starší počítač v hodnotě 7.500 korun. Za pouhých 900 korun tak další jedno dítě bude moci studovat a neztratí při svém vzdělávání kontakt se svými spolužáky.” uvedl Robert Novotný.

Produkce Miss České republiky zajišťuje nejen svoji soutěž krásy, ale podporuje i další partnerské nadace, například Dětský fond OSN, Unicef. Poslední listopadový den zajistila on-line přenos pro tradiční aukci panenek Unicef, která z covidových důvodu musela také probíhat on-line. “Celkový výtěžek dosáhl 637.000 Kč, víc takových večerů,” oznámila výsledek dražby a poděkovala za podporu výkonná ředitelka Unicef Česká republika, Pavla Gomba. Robert Novotný aukci podpořil nejen produkčním týmem a svou účastí, ale sám si odvezl rovnou pět vydražených panenek. “Mám to štěstí, že se mně i mým obchodním aktivitám včetně Mironetu daří. Považuji za svoji společenskou povinnost přinášet pomoc ostatním zejména v této těžké době. Celý večer se mimořádně vydařil. Děti jsou naše budoucnost, aktivity Unicefu jsou důležité a zaslouží si pozornost každého.” doplnil ředitel Novotný.

Foto: Ondřej Čapka

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *