Každá pleť vyžaduje jinou péči. Značka Artistry™ přináší řešení pro všechny!

Také se vám v koupelně povaluje řada kelímků, dóziček a flakónků, aniž byste některé použila více než jednou? Málokterá žena ví, co její pleť skutečně potřebuje, a tak testuje jeden přípravek za druhým. Potřeby pokožky se mnohdy mění, a to nejen s přibývajícími roky, ale také vlivem počasí, což nákupy rozhodně neusnadňuje. Značka Artistry™ od Amway myslí na všechny ženy a přináší produkty pro cílené ošetření pleti.

Živiny nejen pro naše tělo, ale i pro pleť
Nejen naše tělo, ale i pleť ke správnému fungování potřebuje dostatek živin, minerálů, vitaminů a dalších látek. Pokud není pokožka dostatečně vyživována a hydratována, může se objevit akné, vyrážky, vrásky a celkově působit nezdravým dojmem.

Abychom každému typu pleti zajistili to nejlepší, je důležité přizpůsobit péči konkrétním potřebám, ale také například danému ročnímu období. Nesmíme zapomínat, že na stavu pleti se rovněž podepisuje náš životní styl nebo podmínky, ve kterých žijeme či pracujeme. Neodmyslitelným faktorem je také stres, nedostatek spánku, znečištěné životní prostředí, volné radikály nebo tvrdá voda.

Obecně rozeznáváme několik základních druhů pleti – normální, smíšenou, mastnou a suchou. Každý typ je specifický jak svými projevy, tak i nároky na péči. Například mastná pleť prahne po lehkých texturách a aktivních ingrediencích. Majitelky suché pleti si zase mohou dovolit hutnější texturu přípravků na pleť s velkým důrazem na hydrataci a nemusí se bát ani pleťových olejů. Problematičtější je to u smíšené pleti, která bývá zpravidla mastnější v T-zóně a naopak sušší v oblasti tváří. Zde se vyplatí kombinovat přípravky a dopřát jednotlivým částem obličeje speciální péči.

Cíleně zaměřená péče
Najít ten správný přípravek, který bude vaší pleti vyhovovat, může být nejen časově, ale i finančně náročné. Proto připravila značka Artistry™ speciální řadu Signature Select™ kombinující účinné rostlinné složky značky NUTRILITE™ s vyspělými technologiemi. Vyzkoušejte sérum či pleťovou masku stvořenou přímo pro vás.

Kdo by netoužil po elixíru krásy přesně na míru. Se značkou Artistry™ si svého pomocníka namícháte během pár vteřin. Jak na to? Personalizované sérum umí vyřešit hned tři nejnaléhavější potřeby pleti – sjednocení tónu pleti, zpevnění, redukci vrásek, rozjasnění nebo nedostatek hydratace. Pokud je tedy vaším primárním problémem stárnutí pleti, vyberte si sadu proti vráskám a přidejte další dva aktivátory, které budou řešit vaše druhotné obtíže, například nedostatek hydratace a zpevnění. Pokud vás naopak trápí nerovnoměrný tón a mdlá pokožka, zvolte rozjasňující sadu a další dva aktivátory.

“Pleťová séra obsahují až sedmkrát více pečujících látek než pleťové krémy. Zcela zásadním rozdílem je, že zatímco krémy mají těžší strukturu a pomaleji prostupují do hlubších vrstev pokožky, aktivní látky obsažené v séru dokáží proniknout do pokožky rychleji a hlouběji a při pravidelném používání přinesou opravdu viditelné změny. Doporučuji na nic nečekat a zařadit sérum do každodenního zkrášlovacího rituálu už někdy okolo třicítky, kdy se na pleti začínají projevovat první známky stárnutí. V Amway neustále kombinujeme nejrůznější rostlinné výtažky s nejmodernějšími technologiemi a vědeckými poznatky tak, abychom divy a krásy přírody podpořili, a umocnili tak efekt, který mají na naši pleť,” vysvětluje Zuzana Gavendová, odborná kosmetická poradkyně Amway. K dostání: od 1785 Kč

Pleťové masky Artistry Signature Select™ potěší vaše smysly barvami, konzistencí i vůněmi, jež se navzájem snoubí v dokonalý smyslný zážitek. Jsou důmyslně navržené tak, aby bylo možné v rámci personalizovaného ošetření pleti použít najednou několik masek na různé zóny obličeje. Každá maska se zaměřuje na jinou potřebu pleti – hydrataci, exfoliaci, hloubkové čištění, zpevnění nebo rozjasnění. “Každá část našeho obličeje vyžaduje specifickou péči. Například oční okolí je velmi citlivé, kolem očí máme jen tenkou vrstvu kůže, která si žádá opravdu obezřetné zacházení. Proto bychom měli sledovat, co v dané situaci konkrétní místo potřebuje. Dělají se vám na nose černé tečky, ale jinde pupínky nepozorujete? Není tedy na místě používat speciální čistící masku na celý obličej, stačí ji nanést pouze na postižená místa,” uvádí Gavendová. K dostání: od 835 Kč

V zimě nezapomínejte ani na pokožku
Věděla jste, že se na jednom centimetru čtverečním pokožky nachází více než 3 miliony kožních buněk? Mnohdy se stává, že věnujeme příliš velkou pozornost péči o pleť a na pokožku těla už nám nezbývá tolik času, kolik by si zasloužila. Nyní je čas to napravit. Řada Artistry Signature Select™ Body byla navržena, aby řešila potřeby každé pokožky. Trápí vás vysušená, popraskaná kůže? Bojujete s celulitidou? Řada obsahuje hydratační a čisticí gely, vyhlazující peeling, rozjasňující krém nebo zpevňující krém. Každé tělo tak dostane přesně to, o co nás žádá. K dostání: od 645 Kč

Zdroj a foto: www.amway.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.