PUMA a Dua Lipa přináší novou capsule kolekci Flutur

Puma ve spolupráci se světovou popstar Dua Lipou přináší limitovanou capsule kolekci Flutur inspirovanou 90. léty. První čtyři produkty budou dostupné od 18. prosince, kompletní kolekce bude pak představena v roce 2022.

Duhové logo kolekce Flutur symbolizuje partnerství obou tvůrců: jméno Dua Lipa a logo PUMA se v něm spojuje do duhového motýla. Toto logo je středobodem kolekce, objevuje se zejména na pohodlných kouscích jako jsou jednobarevná černá nebo bílá trička nebo oversize mikiny s kapucí. Highlightem kolekce jsou boty Mayze, pro něž má Dua Lipa zvláštní slabost. Tyto černé kožené boty Mayze Flutur mají skládanou mezipodešev, klikaté prošívání na špičce a logo v podobě jejího podpisu na jazyku i na stélce a  navíc mají dvě možnosti šněrování.

„Motýli jsou pro mě více než jen krásná stvoření, představují transformaci, naději a proměnu. Za poslední rok se pro mě motýl stal obzvláště symbolickým a smysluplným tvorem,“ řekla Dua Lipa. „Ostatně název capsule kolekce Flutur znamená v albánštině právě motýl. Zvolila jsem jej i jako poctu svému původu a zároveň jako oslavu nové spolupráce s Pumou,“ dodala.

„Pro Dua Lipu bylo důležité přijít se základními kousky, které doplní každý šatník. Věděla přesně, co chce, a přišla za námi i se svými hotovými nápady,” řekla Maria Jose Valdes, ředitelka obchodní devize PUMA Sportstyle. „Tato capsule kolekce je pouze ochutnávkou toho, co příjde příští rok. Všichni pracovali tvrdě na tom, aby zrealizovali všechny její nápady. Byla radost spolupracovat s takovou osobností, je skutečnou módní ikonou.”

Kampaň nafotil německý fotograf Daniel Sannwald, který v minulosti spolupracoval s významnými a vlivnými hudebníky, včetně samotné Dua Lipy. Svým pojetím nás provede touto psychedelickou pohádkou, kde spatříme metamorfózu umělkyně z kukly v motýla, z temnoty do barev technicolor. Tato magická transformace byla zachycena na černobílém pozadí s barevným osvětlením a vizuálními efekty, které daly vyniknout unikátnímu designu této jedinečné kolekce.

Zdroj a foto: Puma

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *