Tesla má chytrý dárek pro každého

Pokud jste ještě nestihli pořídit všechny dárky pro vaše blízké, je určitě už nejvyšší čas. Všechny zbývající dárky můžete snadno pořídit na jednom místě a díky vánočním slevám vybrat pro každého dárek, který nejen potěší, ale také nestojí příliš mnoho peněz.

Z vánoční nabídky chytrých zařízení značky Tesla si vybere každý, kdo by chtěl zvýšit komfort svého bydlení, udělat něco pro své zdraví, zabezpečit svůj domov nebo si třeba ulehčit o starost o domácí mazlíčky.

Chytré dárky do každé rodiny
Nejen rodiče a malými dětmi chtějí pro svou rodinu čisté a zdravé prostředí. Ideálním dárkem proto může být chytrá čistička vzduchu, které značka Tesla nabízí hned ve čtyřech výkonem odstupňovaných variantách, určených pro různé velikosti místností. Všechny čističky vzduchu Tesla jsou vybavené vysoce účinnými filtry, které zbaví vzduch nejen zápachu, ale také prachu, pylu, roztočů i bakterií a virů. Chytré funkce umožňují ovládat čističky Tesla prostřednictvím aplikace v mobilním telefonu – doma i na dálku po internetu.

Vhodným dárkem může být také zvlhčovač vzduchu, který zvláště v zimních měsících, kdy se doma potýkáme se suchým vzduchem, výrazně zlepší domácí klima.

  • Chytrý zvlhčovač Tesla Smart Humidifier, vhodný pro místnosti o velikosti až 21 m2 a s možností ovládání prostřednictvím mobilního telefonu, nyní namísto 1 499 Kč stojí pouze 1 090 Kč.

Chytrá zařízení Tesla, která pomáhají vytvářet příjemnou domácí pohodu, doplní během prosince také nový osvěžovač vzduchu Tesla Smart Aroma Diffuser.

Pro zdravý životní styl
Kdo by to neznal – přes Vánoce občas nějaké to kilo nabereme a od Nového roku si dáme předsevzetí zhubnout. Skvělým dárkem proto může být i chytrá váha od Tesly. Chytré váhy Tesla neřeší jen hmotnost, ale měří například také BMI, podíly tělesného tuku, svalové a kostní hmoty či vody, stejně jako objem viscerálního tuku. Ze zjištěných hodnot váha vypočítá i celkové skóre zdraví těla nebo metabolický věk. Všechny hodnoty se zároveň automaticky posílají do mobilní aplikace, kde lze sledovat přehledné grafy jejich vývoje.

Chytré váhy Tesla jsou poháněné běžnými bateriemi a do smartphonů přenášejí naměřené hodnoty po domácí Wi-Fi síti.

Potěší i domácí mazlíčky
Zařízení chytré domácnosti dnes pomáhají i s péčí o domácí mazlíčky. Značka Tesla má ve své nabídce chytré dávkovače granulí pro psy i kočky, které v určených časech nasypou do misky nastavené množství krmení. Lze je ovládat i na dálku – po internetu prostřednictvím mobilní aplikace – a granule nasypat stisknutím tlačítka na obrazovce. Prostřednictvím krmítka opatřeného kamerou je navíc možné domácí zvířata kdykoli zkontrolovat. Další chytré zařízení se postará o zábavu – laserová hračka promítá červenou tečku, která v kočkách probudí instinkt lovce.

Starost o psy a kočky usnadní také dávkovače vody Tesla Smart Pet Fountain a Tesla Smart Pet Fountain UV se sterilizací vody UV lampou.

Zabezpečení pro dům i zahradu
Nejen pro technické nadšence může být vhodným dárkem bezpečnostní kamera. Prostřednictvím mobilního telefonu totiž dokáže chytré kamery Tesla instalovat a k zabezpečení své domácnosti používat opravdu každý. Chytré kamery přenášejí obraz a zvuk do mobilní aplikace prostřednictvím internetu, takže je možné dům či byt kdykoli a odkudkoli zkontrolovat. Nechybí ani funkce detekce pohybu a zvuku, která vás ihned upozorní, že se doma něco děje.

V nabídce značky Tesla najdeme nenápadnou domácí kameru Tesla Smart Camera Mini a otočnou kameru Tesla Smart Camera 360, stejně jako odolný venkovní model Tesla Smart Camera Outdoor a bateriemi poháněnou kameru Tesla Smart Camera PIR Battery, kterou lze umístit skutečně kamkoli – bez natahování drátů. Výborným dárkem pro (nastávající) rodiče a malými dětmi je také kamera Tesla Smart Camera 360 Baby s hravým designem ve dvou barevných variantách, s obousměrným přenosem zvuku, teploměrem a vlhkoměrem i přehrávačem ukolébavek.

Hi-tech domácnost
Důležitou součástí chytré domácnosti je také inteligentní ovládání vytápění. Význam chytré regulace topení přitom roste společně s rychlým zdražováním energií. Pro majitele bytů a domů má Tesla v nabídce chytré termostatické hlavice, prostřednictvím kterých lze snadno ovládat vytápění klasickými teplovodními radiátory. Chytré funkce umožňují regulaci vytápění podle denního a týdenního harmonogramu, automatické zastavení topení při otevření okna nebo nastavení prázdninového režimu pro ekonomické vytápění, když delší čas nikdo není doma.

Chytré termostatické hlavice Tesla Smart Thermostatic Valve lze velmi snadno namontovat namísto stávajících termostatických ventilů.

Všechny uvedené produkty chytré domácnosti značky Tesla se ovládají prostřednictvím společné mobilní aplikace Tesla Smart pro chytré telefony s Androidem a iPhony a jsou dostupné u vybraných prodejních partnerů.

O Tesle a chytré domácnosti
V roce 2020 rozšířila značka TESLA své portfolio o doplnila ho o novou řadu produktů konceptu chytré domácnosti. Jejím cílem je, aby se chytrá domácnost stala běžnou součástí domovů, ať už se jedná o byty, domy, nebo chaty. Tesla chce produkty chytré domácnosti zpřístupnit široké veřejnosti, a to jak fakticky, tak i z hlediska povědomí. V současné době funguje na českém trhu. Ve svém portfoliu se zaměřuje na kamerové systémy, chytré produkty pro domácí mazlíčky nebo produkty z kategorie péče o vzduch. Značka produktů chytré domácnosti Tesla kompletně spadá do portfolia společnosti Witty s.r.o.

Zdroj a foto: teslasmart.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *