Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Jídlo a pitíSoutěž

Nakupujte z pohodlí domova za cenu jako v kamenných obchodech. Na výběr máte z více než 15 000 produktů!

SOUTĚŽ UKONČENA!!! Poukázku na 500,- Kč vyhrává Pavel E., Chotěboř; Anna P., Jílové u Prahy; Hana P., Ústí nad Labem. Výhercům gratulujeme!

Tesco neustále zlepšuje své služby a reaguje na měnící se potřeby svých zákazníků. Prostřednictvím služby Tesco Online nákupy nabízí široký sortiment produktů včetně spotřebního zboží, jako je sortiment pro domácnost, papírnictví, elektrospotřebiče nebo hračky pro děti. Zákazník si může vybrat, zda chce doručení dnes, zítra nebo až za 3 týdny. Zkrátka vše, co potřebujete, kdykoliv.

Kvalita vybraných produktů je jako při osobním nákupu, o jejich výběr se starají vyškolení pickeři, kteří jsou pomyslnýma očima a rukama zákazníka. Zákazníci mají nyní další možnost nechat si nákup doručit v den objednání. Platí to i v případě služby Klikni & Vyzvedni.

Tesco Finest Spanish Selection 120g

Stresují vás předvánoční nákupy? Udělejte si seznam
Starý dobrý nákupní seznam vám umožní ohlídat si rozpočet, ale také to, že na nic nezapomenete, nebo naopak nebudete potravinami zbytečně plýtvat. Tužku a papír dnes navíc můžete snadno nahradit aplikací. Například na Tesco Online nákupech si můžete svůj předvánoční čas doručení rezervovat už teď v předstihu a nákupní seznam průběžně doplňovat a měnit, a to až do 23 hodin před dnem doručení.

Ušetřete si tedy předvánoční stres z nakupování a nakupujte vše pro vaše sváteční chvíle online!

Vyhrajte poukázku v hodnotě 500 Kč na nákup na Tesco Online nákupy a vyzkoušejte si benefity této služby na vlastní kůži. Na výhru se mohou těšit tři výherci.

Soutěžní otázka: Jak se jmenuje člověk, který vybírá produkty pro zákazníky, kteří nakupují u Tesca online?
a) Picker
b) Nákupčí
c) Manažer online nákupů

Nápovědu můžete najít zde.

Správnou odpověď zasílejte na mail soutez@tojesenzace.cz do 26.12.2021. Do předmětu uveďte Tesco Online. Vyhrává 350., 450. a 550. správná odpověď. Výherce budeme kontaktovat emailem a výhru mu následně zašleme. Řídíme se GDPR a s Vašimi osobními údaji nakládáme v souladu se zákonem. Kontaktní údaje slouží pouze k doručení případné výhry.

Zdroj a foto: iTesco

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *