Zamilovaná až po uši! Agáta Hanychová strávila s novým přítelem večer na vrcholu Nízkých Tater

Romantická večeře ve sněhovém království v luxusní restauraci Rotunda na Chopku, obloha plná hvězd, čtyřchodové menu a láska jako trám. Agáta Hanychová vyrazila s novým přítelem Andrejem poprvé na dovolenou do zahraničí. A protože je to Slovák a oba milují hory, nemohli poprvé vyrazit jinam než do Tater.

„Miluji Slovensko a miluji Tatry. Strašně ráda se sem vracím. Vždycky jsem tu ale byla pracovně. Poprvé je to dovolená, takže si to užívám se vším všudy,“ přiznala Agáta s tím, že i když ráda vaří a běžně luxusní restaurace o několika chodech nevyhledává, zážitková večeře „Chopok chutí“ ji naprosto nadchla. „Skvělá kuchyně a nádherný výhled na osvětlené Tatry. Všem tento gastronomický zážitek na vrcholu Nízkých Tater doporučuji. Upřímně jsem se těšila, že si od vaření na chvíli odpočinu a že ochutnám nějaká typická slovenská jídla. Strašně se těším na halušky,“ sdělila modelka a influencerka, která celý večer zářila po boku nového přítele Andreje.

S pohledným chirurgem randí už několik měsíců. A i když je to Slovák, mluví jen česky. „Z počátku jsem netušila, že je ze Slovenska. Nepoznala jsem to. A já přitom slovenštinu tak miluji. Škoda, že ani se mnou nechce slovensky mluvit,“ posteskla si Agáta. Zamilovaný pár už spolu randí několik měsíců, a i když to údajně nebyla láska na první pohled, nyní je to očividně láska jako trám. „Ano přiznávám, že jsem zamilovaná. Je to po dlouhé době muž, kterého si mohu vážit za to, co dělá. Je velmi inteligentní. Dosud jsem většinou své vztahy moc vážně nebrala. Jsem hodně svobodomyslná a tohle je poprvé muž, kterého si nesmírně vážím a zároveň se ho bojím. To jsem ještě nezažila. A je to lev!“ dodala krásná brunetka, která s přítelem plánuje v Tatrách vyrazit především na lyže a snowboard a užít si zasněžené svahy a slunečné počasí.

Foto: Jasná Nízké Tatry

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.