Revoluční prací novinka nastavuje nové standardy v oblasti udržitelného praní

Společnost Henkel, která má inovace ve své DNA, přichází na trh s revoluční novinkou. Svým zákazníkům nabízí novou generaci pracího prostředku v podobě Persil Eco Power Bars – účinných tablet ve 100% biologicky odbouratelné fólii. Balení obsahuje až o 97 % méně plastu* a navíc je vyrobeno z recyklovaného papíru. Čisticí síla tablet proniká hluboko do vláken a vaše prádlo tak zanechává zářivě čisté.

Společnost Henkel se neustále snaží přinášet svým spotřebitelům pokrokové výrobní postupy a inovativní produkty, přičemž velký důraz klade na trvalou udržitelnost. Mezi takové inovativní produkty patří také prací prostředek Persil Eco Power Bars.

Prací prostředek, který bere ohled na naši planetu
Tablety Persil Eco Power Bars v sobě kombinují hned 3 silné benefity, které zaručí účinné praní v novém standardu udržitelnosti. Prvním z nich je ekologické balení, které je vyrobené z recyklovaného papíru. O své oblíbené kousky oblečení se díky tomu můžete nyní starat udržitelnějším způsobem – přispět k ochraně životního prostředí a snížení uhlíkové stopy. Balení pracích tablet obsahuje totiž až o 97 % méně plastu*.
*Na prací dávku v porovnání s balením tekutého pracího prostředku.

Druhý benefit nabízí hloubkové čištění prádla. Precizní prací síla tablet Persil Eco Power Bars je účinná i při nízkých pracích teplotách. Tablety se rychle rozpouští už při teplotě od 20 °C, takže nezanechávají zbytky pracího prášku. Spolehlivě odstraní i odolné skvrny od vína, make-upu, jídla nebo mastné skvrny. Na 100% sílu Persil se tak můžete spolehnout.

Třetí benefit představuje kompaktnost a jednoduché dávkování – díky svému minimalistickému balení jsou tablety lehce přenosné. Jelikož před praním není nutné odstraňovat ochranný obal, jejich použití a dávkování už nemůže být jednodušší. Každé balení obsahuje prací tablety, které jsou jednotlivě zabalené ve vodorozpustné fólii. Dejte sbohem velkým krabicím, vylitému gelu nebo rozsypanému pracímu prášku v okolí pračky.

Už nemusíte ztrácet čas ani správným dávkováním, protože při praní běžného množství prádla vám postačí vložit jen jednu tabletu do bubnu pračky. Pokud máte větší objem prádla nebo při silně znečištěném oblečení, použijte tablety dvě. Vložte ji do zadní části bubnu pračky, přidejte prádlo a můžete spustit vámi zvolený program. O nic dalšího už se starat nemusíte.

Zjednodušte si praní s revoluční novinkou, vyzkoušejte nové prací tablety Persil Eco Power Bars. Zelené balení tablet je určené na univerzální praní a tablety z fialového balení použijte na barevné prádlo. Vybrat si můžete ze třech velikostí balení – 12, 30 a 45 tablet.

 Maloobchodní doporučené ceny jsou:

  • 179 Kč / 12 tablet
  • 299 Kč / 24 tablet
  • 299 Kč / 30 tablet
  • 509 Kč / 45 tablet

Zdroj a foto: Persil

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *