Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

❤ ValentýnJídlo a pití

Moët & Chandon u příležitosti oslav lásky uvádí speciální dárkovou edici „Specially Yours“

Šampaňský dům Moët & Chandon představuje u příležitosti oslav sv. Valentýna speciální dárkovou edici „Specially Yours“. Ikonické lahve Moët & Chandon Impérial Moët & Chandon Rosé ukrývá speciální dárkový box se zamilovaným vzkazem dokazující, co pro vás obdarovaný znamená. Šampaňský dům přináší tento Valentýn dárek na míru, který promění chvilku obdarování ve skutečně slavnostní moment plný lásky. 

Moët & Chandon je již více než 275 let značkou šampaňského, která zpestřuje oslavy těch nejkrásnějších životních okamžiků i největších událostí. Šampaňský dům je uznáván za svou velkolepost a velkorysost v umění oslav, známé jako „savoir-fête“. Od roku 1891, kdy byly první štítky lahví personalizované, nabízí Moët & Chandon svým klientům možnost, aby jejich zážitky s šampaňským byly vždy exkluzivní a osobní.

Šampaňský dům Moët & Chandon tak i na sv. Valentýna přichází s dárkovou edicí Specially Yours. Na výběr je 6 variant přání, které tak můžete obdarované osobě prostřednictvím krabičky předat. Darujte dokonalý dárek z Francie, který prozáří vaše společné chvíle plné lásky.

Živost, velkorysost a svůdnost Moët & Chandon Brut Imperial 
Moët Impérial je ikonické šampaňské víno domu Moët & Chandon, které od svého vzniku v roce 1869 ztělesňuje jedinečný styl Moët & Chandon. Styl, který se vyznačuje zářivě ovocných charakterem, svůdnou chutí a elegantní vyzrálostí. Jeho chuť je navržena tak, aby odrážela bohatost a rozmanitost vinic regionu Champagne, a snoubí se v ní plnost Pinot Noir, vláčnost Meunier a jemnost a svěžest Chardonnay.

Spontánnost, zářivost a lákavost Moët & Chandon Rosé
Šampaňské víno Rosé Impérial je spontánní a zářivé šampaňské, které je okouzlujícím vyjádřením stylu Moët & Chandon, jenž přímo láká se nechat svést. Na první doušek zaujme svým aroma a chutí intenzivního červeného ovoce (lesní jahody, maliny a třešně) s lehkým pepřovým nádechem.

Moët & Chandon Impérial Love Dárkový box 75cl, 1.350 Kč včetně DPH
Moët & Chandon Rosé Love Dárkový box 75cl, 1.600 Kč včetně DPH

Zdroj a foto: Moët & Chandon 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *