Vychutnejte si poslech hudby naplno s novým Huawei Sound Joy

Při výběru vhodného přenosného reproduktoru se musíme často rozhodovat, jestli dáme přednost kvalitě, nebo designu. U Sound Joy, který Huawei navrhl ve spolupráci s Devialet, můžete mít obojí. Přes kompaktní design a ultra lehkou váhu je Sound Joy vybaven hlasitým dvoupásmovým reproduktorovým systémem, takže si hudbu můžete vychutnávat i venku v parku na vzdálenost dvou metrů. Navíc prvotřídní materiály a zpracování potěší i vyznavače minimalistického designu.  

Do kanceláře i na pláž
U Huawei Sound Joy máte na výběr ze dvou barev, a to Obsidian Black a Spruce Green. Tyto dvě minimalistické barvy se skvěle hodí jak do kanceláře, domů, tak třeba ven na piknik. Reproduktor je navíc nahoře ozvláštněn svítícím barevným kroužkem, jehož plnost indikuje hlasitost hudby a barevnost zase oživuje celkový zážitek z poslechu, zvláště pokud hudbu posloucháte ve večerních hodinách.

Povrch Huawei Sound Joy je vyroben ze speciální tkaniny a má certifikaci IP67[1]. Vydrží tak různé povětrnostní podmínky a je voděodolný do hloubky až 1 metru. Nemusíte se tak bát, že by voda nebo prach během grilovací party váš reproduktor poničily. Díky kompaktním rozměrům (délka 202 mm a průměr 73 mm) a váze pouhých 680 g si Sound Joy můžete vzít kamkoliv s sebou. Vejde se totiž i do držáku na lahev na kole.

V malém těle velký duch
Kromě dechberoucího designu disponuje Huawei Sound Joy i špičkovou výdrží baterie. Nabízí totiž až 26 hodin[2] přehrávání hudby přes bluetooth na jedno nabití baterie s kapacitou 8800mAh[3]. Dobití reproduktoru je také ultra rychlé. Výjimečné nabíjení s výkonem 40 W[4] nabije reproduktor za pouhé tři hodiny. Nemusíte se tak bát, že byste během jakékoliv aktivity zůstali zcela bez hudby.

Zatančete si spolu
A co kvalita zvuku? Huawei ve spolupráci s Devialet zabudoval do Sound Joy takzvaný dvoupásmový reproduktorový systém Devialet s hlasitostí 79 dBA @2 m a technologií Devialet SAM®. V překladu to znamená, že Sound Joy je vybaven jedním plnofrekvenčním reproduktorem o výkonu 20 W a dalším takzvaně jemným výškovým reproduktorem o výkonu 10 W. To vše v kombinaci s dvojitým pasivním radiátorem „push-push“ je zárukou čistých tónů a skvělé kvality zvuku i při vysoké hlasitosti. Hudbu tak uslyšíte do hlasitosti až 75dBA, a to do vzdálenosti dvou metrů. Vaše zahradní party se tak promění v opravdový koncert.

Zdroj:
[1] Tento reproduktor není profesionální vodotěsný reproduktor. Je odolný proti stříkající vodě a prachu pro běžné použití a byl testován v kontrolovaných laboratorních podmínkách, aby dosáhl stupně krytí IP67 podle norem IEC 60529. Jeho odolnost proti stříkající vodě a prachu není trvalá a účinnost ochrany se může zhoršit v důsledku každodenního opotřebení. Nenabíjej reproduktor ve vlhkém prostředí, na poškození způsobené ponořením do kapaliny se nevztahuje záruka. Podmínky vodotěsnosti IP67 jsou: (1) klidná a čistá voda, hloubka vody pod 1 metr; (2) doba testu 30 minut; (3) rozdíl mezi teplotou vody a teplotou výrobku není větší než 5 stupňů
[2] Data pochází z laboratoří Huawei
[3] Standardní hodnota
[4] Podporuje rychlé nabíjení až 40 W podle protokolů SCP 2.0 a PD 3.0. Doporučuje se používat nabíjecí kabel dodávaný s reproduktorem. Nabíjení je rovněž kompatibilní s 5V/2A, 9V/2A a 10V/4

Zdroj a foto: https://consumer.huawei.com/cz/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.