Invelt se svou kapacitou showroomů disponuje jednou z největších nabídek certifikovaných ojetých vozů BMW

Společnost Invelt je ryze českou společností s českým kapitálem. Vysoká kvalita nabízených vozů je principem a filozofií firmy již od počátku jejího vzniku. Pražský autosalon BMW společnosti Invelt se rozkládá na ploše o velikosti kolem 4 500 m2. Moderní, čistý a vzdušný prostor umožňuje vystavit více modelů celé nabídky nových vozů BMW včetně vozů programu BMW Premium Selection, které musí splňovat přesně definované standardy na získání této certifikace. Vedle ověřené kvality ojetého vozu získává klient i řadu dalších benefitů a služeb, jako je dvouletá záruka na všechny mechanické a elektronické části vozu, servis bez starostí, příprava nabídky na leasing a financování, transparentní a individuální přístup.

Certifikované ojeté vozy programu BMW Premium Selection splňují nejvyšší standardy, a to jak z optického, tak technického pohledu, v interiéru i na karoserii. Každé vozidlo v tomto programu podstoupilo detailní a rozsáhlou prohlídku 360°, takže auto splňuje všechny stanovené standardy a má kompletně prověřenou historii, zkontrolovanou a potvrzenou společností Invelt.

Zákazníci, kteří chtějí mít svůj vůz okamžitě k užívání, mají možnost vybírat na jednom místě z široké nabídky čítající kolem stovky ojetých vozů. Zájem o individuální dopravu vzrůstá a tím i poptávka nejen po nových, ale i po kvalitních ojetých vozech. Vedle automobilů BMW nabízí Invelt také vozy MINI. Vzhledem k více než 25% podílu na dealerských prodejích, které si Invelt stabilně drží, dokáže díky své velikosti, serióznosti a postavení na trhu vytvořit kvalitní nabídku šitou na míru. Samozřejmostí je možnost rezervace zkušební jízdy nebo vypracování nezávislé nabídky výhodného financování.  Invelt je jednou z vlajkových lodí značky BMW, řadí se mezi největší prodejce MINI a motocyklů BMW a je výhradním dovozcem vozů BMW ALPINA u nás.

Nákupem to nekončí, ale začíná. Autosalon v Praze společně s druhou pobočkou v Plzni disponuje velkou servisní kapacitou včetně vlastní lakovny. Kolem 60 % zaměstnanců se věnuje zákazníkům právě v oblasti servisu. Ať už si zájemce kupuje vůz nový, nebo ojetý z nabídky BMW Premium Selection, rozsáhlé služby a podpora Inveltu jsou k dispozici všem klientům: od údržby a opravy po záruku a rychlou asistenci, když je zapotřebí. Vybrat automobil je možné osobně nebo prostřednictvím webových stránek www.invelt.com, kde je neustále aktualizována nabídka ojetých vozů BMW Premium Selection s detailním popisem a možností okamžité rezervace schůzky či telefonní konzultace.

Zdroj a foto: Invelt

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.