Stříbrný Jakub Moulis z The Voice Česko Slovensko září také jako herec

Zpěvák Jakub Moulis před třemi roky zaujal diváky v pěvecké soutěži The Voice Česko Slovenska a umístil se tehdy na druhém místě. Získal si nejen srdce mladých dívek, ale díky svému projevu ostříleného rockera mu fandilo široké spektrum posluchačů včetně jeho kouče Pepy Vojtka, který si Kubu pozval také jako hosta na turné kapely Kabát.

Zpěvem se mladý sympaťák živí i nadále, ale k tomu také začal koketovat s herectvím. Už v neděli 30. ledna od 20:15 hodin ho uvidíme na TV Prima ve filmové komedii Stáří není pro sraby, kde ztvárnil roli Jiřího Krampola zamlada. “Z důvodu pandemie a kvůli přehlcení kin dříve natočenými filmy nebylo možné komedii promítat v kině, a tak se její tvůrci rozhodli premiéru odvysílat jen v TV a na Netflixu,” prozradil Jakub, který si zahrál po boku další kolegyně z hudební branže Evy Burešové.

Mimo jiné září Jakub Moulis v hlavní roli muzikálu Děti ráje, jehož představení jsou v Kongresovém centru v Praze plánovány i na letošní rok. Po slabších dvou letech, kdy se nemohlo koncertovat v plném rozsahu, se Kuba pouští do nové tvorby, připravuje LP a i přes nepříznivou situaci se nevzdává a chystá řadu nových vystoupení a koncertů.

Foto: archiv filmu

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.