V Manifestu se dá příjemně odreagovat po celou zimu. Bude i masopust!

Kryté Manifesto Anděl je otevřeno nepřetržitě po celou zimu a ozvláštňuje návštěvu rozmanitým programem, který se výborně snoubí s večeří nebo drinkem. Po sérii filmových promítání a tichém disku budou na programu akustická hudební vystoupení a brazilský večer. 30. ledna, na kdy připadá pohyblivé vítání Nového roku podle lunárního kalendáře, se Manifesto pokusí přiblížit nejdůležitější a nejoslavovanější asijský svátek prostřednictvím workshopů pro celou rodinu, tematizovaných Rokem tygra. Tento den v roce je významný pro mnoho kolegů z restaurací i pro část nejužšího týmu Manifesta. Návštěvníci si budou moci vyrobit maňásky, zdobené obálky metodou origami a dovědět se, k čemu a jak se používají. Proběhne také hra v kostky o velkou cenu.

Na konci února se Manifesto chystá připomenout masopustní tradice, a to místní znovuobjevené zvyky i ozvěnu zahraničních karnevalových variací. Vnímáme, že generace třicátníků začala masopust velmi aktivně oživovat, do vesnic se vrací alegorická procesí a rituály a přitahují stále větší pozornost. Je to vzácné kulturní dědictví s ohromným množstvím variací, jaké se dodržují v různých koutech světa. V Manifestu máme skvělou příležitost spojit místní tradice s cizokrajným temperamentem,přibližuje Šárka Fronček, ředitelka marketingu.

V Manifestu Anděl zůstane zastřešení i vyhřívání přes celou zimu. Návštěvníkům bude k dispozici řada stolních a deskových her, které si mohou bezplatně zapůjčit u obsluhy. Je mezi nimi UNO a další karetní hry, kostky a zábavné i poučné hry pro děti. Nyní navíc k možnostem sezení přibyly pohodlné glampingové stany, které znají návštěvníci Florence.

Manifesto Florenc #Legendforever
Manifesto Florenc pro veřejnost zavřelo a ruka jeřábu v těchto chvílích stěhuje kontejnery, aby prošly renovací před umístěním na nové místo. Martin Barry přibližuje: “V lednu Manifesto Florenc nakládáme na kamiony, necháme vše zrenovovat a ještě letos znovu použijeme na novém, větším a snad ještě zajímavějším místě. Nebylo to stavěné na takový příval lidí v relativně krátkém čase, vybavení už přesluhovalo, takže mu obnova prospěje. Původně jsem doufal ve dvě letní sezony, životnost téhle investice jsme o hodně protáhli. Místo pod magistrálou mám strašně rád, ale velkou stavbu okolo nás nelze zastavit. Manifesto Florenc pro nás zůstane legenda a srdeční záležitost. Ale už se díváme do budoucna a množství příležitostí mě povzbuzuje.

Oznámení o chystané změně místa spustilo vlnu děkovných i zvědavých reakcí na sociálních sítích.
Na Manifesto Florenc mám jedny z nejkrásnějších vzpomínekbudete tam chybět.(IG)
Budete na Florenci moc chybět! ? Ale jsem zvědavá na nový projekt a těším se ?✊?.(IG)
Vytvořili jste skvělý koncept a máte stále před sebou obrovský potenciál!(LinkedIn)

PROGRAM Manifesto Anděl (změny vyhrazeny)
So 29. ledna 16:00 | Brazilský večer vol. 2
Ne 30. ledna 11:00-14:00 | Rok Tygra – Rodinné dopo/odpoledne s origami dílnou, tvořením maňásků a soutěž o cenu s tradiční hrou v kostky. Hodinová série workshopů začíná vždy v celou hodinu.
St 2. února 18:00 | Après-ski & DJ Australan
Atmosféra svahů v srdci Prahy a beer pong.
St 14. února | Valentýnská v Manifestu s unplugged hudebním vystoupením.

Možnost rezervace
Sezení u stolu nebo v glampingových stanech v Manifestu Anděl je možné si pojistit online rezervací v eshopu Manifesta. Na návštěvu Manifesta se vztahují stejná pravidla, kterým podléhají restaurace. Obsluha kontroluje certifikáty v režimu ON (očkování, uzdravení).

Rozvážka domů
Na platformách Bolt Food, Wolt a Dáme jídlo si lze objednat rozvážku jídla z až 13 restaurací, působících na Andělu, v čase 11-22 hodin. Je to vítaná alternativa pro všechny, kdo si posezení a osobní návštěvu nemohou z nějakého důvodu dopřát. Okruh dosáhne rovněž k nadpoloviční většině domácností a kanceláří, odkud byli lidé zvyklí objednávat jídlo z kuchyní z Manifesta Florenc. Doba doručení a dostupnost se řídí momentálním vytížením kurýrů. Mezi speciální nabídkou zákazníci nyní najdou hlavní jídlo s přílohou nebo polévkou a k tomu nealko nápoj zdarma. Restaurace Manifesta v únoru nabídnou speciální valentýnské menu.

Otevírací doba:
Manifesto Anděl
Pondělí-neděle: 11–22

Zdroj a foto: manifestomarket.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.