Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Sport

Vítěz ankety ČEZ Král cyklistiky 2021 bude korunován již 3. února v přímém přenosu

Kongresový sál výstaviště PVA EXPO PRAHA se ve čtvrtek 3. února stane dějištěm vyhlášení prestižní ankety ČEZ Král cyklistiky 2021. Kdo bude korunován během 57. ročníku události vyhlašované Českým svazem cyklistiky ve spolupráci se sportovními novináři, to mohou sledovat od 20:15 hod. v přímém přenosu i diváci na kanále ČT Sport. Pořadatelem akce je veletrh FOR BIKES, generálním partnerem akce je Skupina ČEZ.

V letošním ročníku ankety o nejlepšího českého cyklistu, která je jednou z nejstarších sportovních anket u nás, je z čeho vybírat. Česká cyklistika má totiž za sebou velmi úspěšný rok. Sportovci Tomáš Slavík s Michaelou Hájkovou se stali mistry světa ve fourcrossu, Ondřej Cink vybojoval celkově třetí místo ve Světovém poháru v cross country a dařilo se i mladým závodníkům. Junior Radovan Štec získal tři medaile na mistrovství světa včetně titulu z omnia, Milan Kadlec je juniorským mistrem Evropy v bodovacím závodě. A uspělo i mnoho dalších sportovců.

Síň slávy i ukázky mistrů
Večerem na výstavišti PVA EXPO PRAHA bude provázet sportovní komentátor Tomáš Jílek spolu s bývalou elitní bikerkou Terezou Vlk Huříkovou. Vyhlášeni budou vítězové za disciplíny: silnice, dráha, MTB, BMX, cyklokros, sálová cyklistika, dále nejlepší handicapovaní cyklisté, nejlepší junioři a v závěru i absolutní vítěz, Král cyklistiky za rok 2021. Jedna z osobností české cyklistiky bude uvedena do Síně slávy.

V rámci čtvrtečního večera nebude chybět ani zábavný program v podobě ukázek atraktivních disciplín trial a kolová v podání mistrů.

Hlavní vítěz ankety získá také hodnotné ceny. Generální partner Českého svazu cyklistiky, společnost ŠKODA AUTO, zapůjčí nově korunovanému králi k užívání plně elektrický model Enyaq iV, Aquapalace Praha jej obdaruje VIP členstvím v hodnotě 100 000 korun. Jeho jméno budeme znát již tento čtvrtek 3. února po přímém přenosu na ČT Sport.

Zdroj: www.cezkralcyklistiky.cz, foto: Michal Červený

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *