Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Zábava

Českého lva doprovodí v březnu kapela Blue Shadows Petra Ostrouchova

Málokterá kapela je tak úzce propojena s filmem jako multižánroví Blue Shadows, kteří se postarají 5. března o hudební doprovod při ceremoniálu filmových cen Český lev. Zakladatelem a duší této formace je Petr Ostrouchov, který má jako skladatel filmové hudby na svém kontě osm nominací na Českého lva (včetně letošní za film „Divadlo ve filmu: Amerikánka“).

Jeho spoluhráči v kapele jsou excelentní muzikanti, kteří jsou doma v mnoha hudebních žánrech: kytarista Josef Štěpánek, violoncellista Jiří Bárta, bubeník Martin Novák a baskytarista, kytarista a hráč na klávesové nástroje Matěj Belko. „Mám radost, že se podařilo sladit diáře a na Českých lvech letos budeme moci zahrát,“ uvádí kytarista, skladatel a producent Ostrouchov a dodává: „vzhledem k vytíženosti všech muzikantů máme koncertů velmi málo a Český lev tak bude jedním z mála našich letošních vystoupení.“ „Blue Shadows jsou se svým mixem entuziazmu i stoprocentní profesionality, stejně jako provázaností se světem filmu, tím správným hudebním partnerem pro letošní České lvy,” říká Tereza Rychnovská, výkonná ředitelka ČFTA.

Udílení výročních cen České filmové a televizní akademie Českých lev se uskuteční v přímém přenosu České televize na ČT1 5. března od 20.10 hodin z pražského Rudolfina. Večerem diváky provede poprvé moderátor Jiří Havelka.

Zdroj: www.ceskylev.cz, foto: Z. Bonish

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *