Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Zábava

Podívejte se rychle, než to smažou. Tvůrci komedie Párty Hárder si Valentýnské video vyložili po svém!

Den s datem 14. února slaví lidé jako svátek zamilovaných a oslavu lásky. Tento den využil režisér Marty Pohl, známý také jako rapper Řezník nebo jako autor Mártyho frků, aby zveřejnil první ukázku ze své komedie Párty Hárder. Film je pokračováním kultovního Párty Hárd a podle distributora filmu letos česká kina nic šílenějšího a nekorektnějšího s velkou pravděpodobností neuvedou.

Valentýna si holky ukradly pro sebe, ale patří i klukům. A co si budeme povídat, masturbace je práce všedního dne, ale na Valentýna si chtějí kluci hlavně zap**at,“říká k prvním záběrům z filmu režisér Marty Pohl. „A navíc, láska k drogám, alkoholu a sexu je taky láska. Lepší den pro zveřejnění první ukázky prostě není,“ dodává s odkazem na další důležitá témata filmu.

První film Párty Hárd vznikl před dvěma lety. Příběh tří středoškoláků, kteří organizují divoký večírek, aby ho využili k prvnímu sexu, byl pro řadu diváků totálním šokem. Na YouTube ho však vidělo přes milion diváků a postupně získal kultovní status. Právě fanoušci poslali na pokračování filmu 1 a čtvrt milionu korun.

Díky takové podpoře v zádech mohl režisér popustit uzdu své fantazie. „Natočíme kultovní film a budeme tam moct přidat i speciální efekty včetně animovaný legendy o rybích lidech a drastický válečný scény ze Srbska. Všechny naše sny se stanou skutečností,“ sliboval Marty Pohl.

V Párty Hárder se vrátí parta kamarádů z prvního filmu. Ze svého večírku se už trochu oklepali a v létě vyrazí na proslulou Ibizu východu – na Mácháč, legendární místo plné mejdanů, muziky a nevázaného sexu. Snaží se vydělat peníze na zlatý hřeb léta – festival Summer Massacre, od kterého si slibují životní zážitek a pochopitelně i prázdninovou soulož. Užijí si léto, nebo selžou a čekají na ně leda tak ponížení, nedobrovolný celibát a Srbské milice?

Nejstrašnější mejdan v historii filmu se točil vloni v létě na Máchově jezeře. „Pro Párty Hárder počítáme s větší výpravou i štábem, máme více herců, rekvizit a lokací, plánujeme použít i speciální efekty, pár davových scén a animovanou pasáž. Pořád to ale bude velká jízda plná černého humoru, frustrace, masturbace a konzumace všeho možného. Podtitul Summer Massacre naplníme,“ slibuje Marty Pohl. „Snad nám to kina vezmou.“

Ostřejší verze bez jakýchkoliv zásahů je k vidění například na Aerovodu.

Párty Hárder vstoupí do kin 23. června 2022.

Foto: archiv 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *