Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

CelebrityZábava

Vědomostní fiasko moderátora Petra Vágnera v pořadu Máme rádi Česko

Nezapomenutelnou zábavu, ale také pěkný trapas může účinkujícím přinést oblíbená vědomostní show Máme rádi Česko. Někteří chodí do pořadu poměřit si své vědomosti a uříznout si ostudu opakovaně. Jedním z nich je i primácký moderátor Petr Vágner. Vědomostní fiasko tak televizním divákům předvede podruhé už v pátek večer.

Doma na gauči jsme každý vědátor. Pod světly reflektorů, před zraky kamer a ve stresu z týmové hry se ale vědomosti z hlavy dolují o poznání hůř. Své by o tom mohl vyprávět i moderátor Petr Vágner. Účast v pořadu Máme rádi Česko přijal už potřetí, přestože minule se zrovna neblýskl. Zapotil se především u vědomostní hry „Dáreček“. Ta spočívá v předávání velké krabice s výbušninou z jednoho hráče na druhého vždy po správném zodpovězení otázky. Po uplynutí časového limitu tří minut některému ze soutěžících vybuchne krabice v rukou a nasbírané body připadnou týmu protihráče. Už při své minulé účasti se tikající krabice na dlouho usídlila na Vágnerově klíně. Jinak tomu nebude ani tentokrát. „Já oceňuju tu odvahu, že se toho nebál znova. Jsi jako žokej Váňa, ten říkal: Když spadneš z koně, musíš hned naskočit,“ bavil se na jeho účet kapitán protějšího týmu Jakub Prachař.

Že mu u téhle hry bude zase pěkně horko, předpovídal i sám Vágner. „Potřeboval bych si sundat sako, protože minule jsem se tady u té krabice docela zapotil,“ pronesl ještě s humorem a možná doufal v lepší výsledek. Pod tlakem přenosu bylo třeba zodpovědět nemálo banálních otázek:

  1. Který světově proslulý svůdník, špion a dobrodruh strávil zbytek života jako knihovník na českém zámku v Duchcově? (Casanova)
  2. Kolik písmen K je ve větě: Královna Klára na klavír hrála? (3)
  3. Jak znělo krycí jméno operace, která vedla k zabití Reinharda Heydricha? (Anthropoid)
  4. Kdo byl prvním československým ministrem financí – Alois Rašín, nebo Karel Engliš? (Rašín)
  5. Jak se jmenuje světově proslulý český architekt, autor nerealizované knihovny ve tvaru zeleno-fialové chobotnice? (Kaplický)
  6. Jak zní druhá část pranostiky, která začíná: Na Nový rok… (…o slepičí krok)

Vágner ale nemusí zoufat. Zdaleka v tom ostudném kabátu není sám.. Podobně horké chvilky si v minulosti s krabicí užily i Patricie Solaříková nebo Vanda Hybnerová, kterým se také dlouho nedařilo zbavit se časované bomby. Vůbec největší ostudu si před dvěma lety v pořadu uřízla zpěvačka Tereza Mašková, která jako jediná v devítileté historii natáčení pořadu nedokázala v této hře správně zodpovědět ani jednu otázku Libora Boučka.

Premiérový díl pořadu Máme rádi Česko uvidí diváci televize Prima už v pátek 18. února ve 20.15! Spolu s Petrem Vágnerem se v týmu Vojty Kotka blýsknou atletka Zuzana Hejnová a kuchař Emanuel Ridi, proti nim se pod vedením kapitána Jakuba Prachaře postaví kuchař Zdeněk Pohlreich, modelka Kristýna Schicková a veslař Ondřej Synek.

Zdroj a foto: FTV Prima

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *